Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok, hogy értelmet...

Nem gondoljátok, hogy értelmetlen naponta 15 Mszp-s, Jobbikos, Fideszes kérdést feltenni, csak azért, hogy egymásnak tudjatok esni?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogy lenne egyetlen olyan ember aki a gyakorikérdések.hun látott válaszok hatására változtatja meg a véleményét a kedvenc pártjáról és szavaz másra, akkor meg mi értelme a mindennapos veszekedéseknek? Vagy egyesek itt vezetik le a napi frusztrációt?
2010. márc. 8. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, sokan ezt az oldalt tartják megfelelőnek politikai nézeteik kifejezésére, hiszen itt névtelenül, arctalanul hirdethetik, hogy amit ők gondolnak, az a helyes, mindenki más idióta, agymosott, ésatöbbi ésatöbbi. Sajnálom, hogy a tolerancia fogalmát kevcesen ismerik.
2010. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert egy lúzer vagyok, és ez a napom fénypontja.
2010. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerűen saját maguknak okoznak örömöt ezekkel az ocsmánykodó kérdésekkel, mert gondolom otthon gubbasztó pufi pattanásos szűzekről van szó, és máshogyan nem tud érvényesülni.
2010. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert valahol mégiscsak hirdetni kell, hogy a Jobbikosok agymosottak.. Dehát hiába vannak a kérdések, viszont nekünk segítenünk kell a megtévelyedett, beteg embertársainkon, akik Jobbikosok!
2010. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem minek írsz ki ennyi hülye kérdést. Megunhatnád már!
2010. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazért járok ide politikáról vitázni, amiért bárhová máshová is. Azért, mert kampány van, és szükség van a szavazatokra, és azért, mert fontos nekem a gyerekeim jövője, ezért nem mindegy, ki nyeri a választásokat.


Nem vagyok pattanásos, sem kövér. 28 éves családanya vagyok, 2 éves kisgyerekkel, GYES-en. Az udvarról írogatok, nagykabátban, mert csak itt van ingyenes wifim a szomszédnak köszönhetően. Nagyon sokat veszítettem ez alatt a 8 év alatt. Többet már nem bír ki a családom.


Ami pedig a folyamatos írogatás hasznosságát illeti: én találkoztam már olyannal, nem is egy emberrel, aki azt írta, hogy köszöni szépen mindazt, amit leírtam neki, mert most már végre el tudta dönteni, hogy kire akar szavazni. A munkám nem felesleges, és nagyon is van értelme.


Utóirat: Nem fizet nekem senki egyetlen petákot sem, mindenhol csak a saját, független véleményemet fogalmazom meg. Egyetlen regisztrációról írok, nem szerepelek több néven, mint egyesek, és bárki előtt vállalom az arcom a véleményemmel egyetemben. Ha valaki többre kíváncsi, adott számára a lehetőség, hogy privát e-mailt írjon.

2010. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem itt változott meg a véleményem. nem akarok veszekedést szítani, csak annyi legyen elég h volt egy párt akire gondoltam h szavazok, most már nincs párt akire szavaznék.
2010. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hozzatok létre egy anyázófórumot ennek kiküszöbölésére. :)
2010. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj havlárok, hogy kapják a Jobbikosok az ívet sokszor de adják is. Viszont a Jobbiknak vannak csak elképzelése hogy melyek a valós okok, és a többiek meg óbégatnak és semmit nem mutatnak fel! Kellene egy elképzelés emberek!


Ez a demokrácia csúcsa, a mentalitás Olimposz.

2010. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem az a problémám, hogy politikáról vitáznak egyesek, hanem az mikor direkt provokatív kérdéseket raknak fel csak, hogy kötekedhessenek vagy mikor olyan kérdéseket írnak amiket már 100szor megkérdezett más is.
2010. márc. 8. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!