Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik kormánypárti politikust...

Melyik kormánypárti politikust tiszteled legjobban a munkásságáért?

Figyelt kérdés
8 éve Fidesz-KDNP kormány van. Jelentős eredményeket értek el, viszont barátommal nem tudjuk eldönteni, hogy a kereszténydemokrata vonulata vagy a polgári mag-e tett hozzá ehhez a munkához többet. Nekem személyszerint a miniszterelnökön kívűl Semlyén tetszik a legjobban e tekintetben, de inkább barátomnak Lázár és Pokorni, bár ez utóbbi korábbi dolgaimiatt. Te hogyan gondolkodsz erről?

2015. aug. 16. 23:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Pokorni nekem is nagyon szímpatikus és Orbán is.
2016. ápr. 24. 11:09
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

egyik se.

az összes politikust be kéne űltetni egy rakétába,és kilőni őket a holdra.

2016. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
A híveikkel együtt
2016. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem Kósa "kupakos" Lajos, amit ő elmagyaráz azt megértem télleg.
2016. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Legjelentősebb eredménynek én két dolgot tartok, egyrészt azt, hogy egy olyan országban, ahol a lakosság 40%-a a létminimum alatt él, már a pöcegödrökbe is sikerül stadiont építeni lassan, és mindössze évi 200 milliárd forintunkba kerül, hogy a magyar focicsapat ott lesz végre az EB-n. Ez óriási eredmény, mindenképp megérte!


A másik legfeltűnőbb eredmény pedig az, hogy egy számmisztikában hívő, teljesen becsavarodott, számolni nem tudó mániákus tolvajt sikerült kinevezni az MNB elnökévé, aki százmilliárdszámra cseszi ki a pénzt az ablakon, és ezt gazdasági csodaként ünnepli egy milliós zombisereg.


Mindkét eredmény (meg még sok más kisebb) Dr. Orbán Viktor Főkormányzó Úrnak köszönhető, úgyhogy én személy szerint őt tartom a legnagyobb magyarnak. De természetesen Semjén Zsolt is fantasztikus figura, se szalonkára lövöldözni kalasnyikovval, se Kézdivásárhelyre belovagolni fehér lovon nem tud senki más úgy, mint ő!

2016. ápr. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%
Egyértelműen Kósa Lajost. Senki más nem formálta még meg a tahó archetípusát ilyen hitelesen.
2019. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
58%
nem beszélve arról hogy Semjén milyen szerelmetes tekintettel tudja bamulni szerelmét, Viktort
2019. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Orbán, Lázár, Varga Mihály, Matolcsy. Róluk utcákat, intézményeket fognak elnevezni 20-30-40 év múlva. De államtitkári szinten is nagyon sok tehetséges ember van.
2019. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyiket se.


Ha mégis muszáj lenne egyet választani mint "legkisebb rossz" vagy "akibe a legtöbb emberség szorult" alapon, akkor talán Navracsics Tibor, egyrészt ki merte mondani hogy kamu a kormánypropaganda, másrészt mert semmilyen konkrét népellenes dolgot nem tudok hozzá kötni, harmadrészt meg mert egy viszonylag művelt embernek néz ki.

Ja meg Simicskának is respect, nyilván nem teszi jóvá a korábbi ténykedését de szerzett egy jó pontot legalább.

2019. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Alex Fly ***** válasza:

Tulajdonképpen egyiket sem. De ha már választani kellene, akkor talán a polgármesterünket.

Annak ellenére, hogy Cser-Palkovics vérbeli keményvonalas fideszes, de a legnagyobb hátránya, hogy ahhoz viszont nem elég mocskos gerinctelen féreg. Valahogyan a pártja ellenére is meg tudott maradni embernek...

2019. jan. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!