Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó megoldásnak tartod, hogy a...

Jó megoldásnak tartod, hogy a segély ne legyen akármire költhető, hanem az ún. segélyjegy formájában adják?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért?

Illetve megköszönném, ha nem egymással kommunikálnátok itt, hanem a kérdésre válaszolnátok, mivel ez "feladat"! :)


2010. márc. 9. 22:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
* jav.: ez a "feladat"
2010. márc. 9. 22:19
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem, az ilyen fajta szabályozás rengeteg pénzbe kerülne.

A jövöben pedig nem lenne bíztositék rá hogy az alkohol tiltás mellet más élvezeti cikkeket vásárlását is korlátozák pl az édességek, dvd...

Bármi olyan terméket amit vallaki nem itél létfontoságúnak.

2010. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem volna egyszerű megoldani. A melegétel-utalványt sem tudom legtöbbször, hol tudom használni, mert csak ott lehet, aki szerződik. Sőt, ez vidéken aztán végképp nagy probléma.
2010. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Hogy ne tartanám jónak.


Az én befizetett adómból, ne azért támogassanak senkit hogy alkoholizáljon, cigizgessen, DVD z gessen, szórakozzon, életerősen. Hanem hogy túlélje azt amíg nincs munkája.


Ennyi erővel a börtönökbe is lehetnének szaunák, masszőrök.


De nem i értem!


Aki tényleg normális, annak meg sem fordul a fejében hogy miért baj hogy a segélyek felét KP ban kapja, amiből lehet rezsit fizetni, a felét meg élelmiszer kártyában, hiszen úgy is arra költi. Aki meg ellene van, csak azért lehet mert ő mást is akarna venni.


Csak ne az én befizetésemből akarja!

2010. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
A te adodból készülne az élelmiszer kártya is, ami aligha akadályozna meg egy alkoholistátt abban hogy piát szerezen.
2010. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
A brtönökben nincs szauna? De ciki..
2010. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
A börtönökben nincs szauna? De ciki..
2010. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs a flúdért, nem volt szándékos. Egy ö betű kihagyást javítottam.
2010. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

A te adodból készülne az élelmiszer kártya is, ami aligha akadályozna meg egy alkoholistátt abban hogy piát szerezen.


hagyd már azt a 300Ft s kártyát!

Nem tudnának italt venni, hisz egy kártya tartalmát el lehet cserélni, de csak egy faluban is sok száz van!

Mindenki lisztet árulna?


Nem olyan egyszerű az! A boltosokat meg milliós büntetésekkel kell távol tartani a csalástól.


Egyszerű!

2010. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Én mellette állok. Aki segélyezett, ne az legyen a legfőbb gondja, hogy cigit meg alkoholt vegyen, vagy elgépezze. Azt azért kapja, hogy legyen miből kifizetni a számlákat, ruházkodni, meg enni. Ennél több már luxuscikknek számít, ha olyat akar, akkor irány dolgozni.
2010. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!