Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha belépek egy párt ifjúsági...

Ha belépek egy párt ifjúsági tagozatába mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Én nekem a Fidesz a legszinpatikusabb párt, a legszinpatikusabb programmal. 16 éves vagyok. Politikus akarok lenni. Ha belépek az ifjúsági tagozatba, akkor mit kell csinálnom? Ezt pontosan nem tudom.
2015. aug. 30. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Jól kell nyalnod.
2015. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni a párt munkáját, aktivistának állni, besegíteni a kampányba....stb
2015. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Aktivista munkat vallalsz, szorolapozol, plakatot ragasztasz.
2015. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Na mindjárt fogsz kapni sok anyázást... :)


Amúgy meg... Plakátokat ragasztani választás előtt, kisebb pártgyűléseken okosakat mondani meg okos dolgokat meghallgatni, standolni, aláírásokat gyűjteni, ilyenek.


Ha politikus akarsz lenni, akkor vagy építs ki nagyon jó kapcsolatokat minél központibb emberekkel, vagy érj el valamit a saját szakterületeden, és utána politizálj.

2015. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Duenna ***** válasza:

Itt a Fideszhez a tagfelvételi oldal. Olvasd el, töltsd ki, és küldd be.


[link]

2015. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Duenna ***** válasza:

Vagy itt van a Fidelitasz ifjúsági tagozatának lapja:


[link]

2015. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Duenna ***** válasza:

Fidelitas:


Ifjúsági társszervezet

A Fidelitas a Fidesz ifjúsági társszervezeteként, az új nemzedék képviseletében alakult 1996-ban. A jobbközép irányultságú tömörülést már a rendszerváltás után eszmélő nemzeti szabadelvű, konzervatív és kereszténydemokrata gondolkodású diákok hozták létre.

A Fidelitas célja az ifjúságot közvetve vagy közvetlenül érintő kérdésekről vallott nézetek, vélemények képviselete, részvétel az ifjúsági közéletben országos és helyi szinten egyaránt, kiemelt figyelmet fordítva a fiatalok jogaira és érdekképviseletére. A Fidelitas olyan fiatalok közössége, akiket foglalkoztatnak a társadalmunkat érintő legfontosabb közéleti kérdések, problémák és a lehetséges megoldások. Szervezetünk tagjai közé vár minden 14 és 35 év közötti fiatalt, aki felelősséget érez kisebb és nagyobb közösségeinkért, akinek fontos a kultúra, környezetünk, a kereszténység és a magyar nemzeti értékek védelme.


[link]

2015. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Na mindjárt fogsz kapni sok anyázást... :)"


Természetesen.

A patkányokat rendes ember nem szereti.

2015. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha elfogadsz egy jó tanácsot, egy pártnak sem lépsz be az ifjúsági tagozatába. Végképp nem a FIDESZ-ébe. Ez a párt 2018-ra amúgy is teljesen elássa magát a magyar közvéleményben. Továbbá sok atrocitás érhet, főleg a fiatalok között. Nem éri meg.
2015. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én azért gondolkodok a fideszen, mert ismerem a polgármestert, a volt polgármestert, rokonom fideszesekkel van jelenleg körülvéve és a programja is a fidesznek tetszik. És azért gondoltam, hogy belèpek, mert azt ők is észreveszik, illetve tapasztalatot gyűjthetek és tájékozódhatok a politikában mégjobban.
2015. aug. 30. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!