Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha belépek egy párt ifjúsági...

Ha belépek egy párt ifjúsági tagozatába mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Én nekem a Fidesz a legszinpatikusabb párt, a legszinpatikusabb programmal. 16 éves vagyok. Politikus akarok lenni. Ha belépek az ifjúsági tagozatba, akkor mit kell csinálnom? Ezt pontosan nem tudom.
2015. aug. 30. 13:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
És mi a Fidesz programja? :)
2015. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

[link]


Nem a mostani nyílván, de nézz utána, bár gondolom nem azért kérdezted. A nagyjával értek egyet, nem mondtam, hogy minden egyes ponttal.

2015. aug. 30. 16:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne félj! Megmondják.
2015. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Első néhány elvárás: soha ne kérdezz, ne legyen véleményed, mindig tedd azt, amit a fölötted álló mond. Az egész rohadt politika erről szól.
2015. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

" [link]


Nem a mostani nyílván, de nézz utána, bár gondolom nem azért kérdezted. A nagyjával értek egyet, nem mondtam, hogy minden egyes ponttal."


Iróniából kérdeztem. Legutóbb választásokkor megkérdezte egy újságíró hogy mi a programja a Fidesznek, vagy írnak-e egyáltaltalán. Erre Orbán azt felelte, hogy az a programjuk hogy "folytatjuk". Tehát nincs programjuk.

2015. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti, ez egyértelmű és nem is sűrűn kérdezek. Amit a felettemálló mond, azt elvégzem kérdezés nélkül.


Utolsó! Tudtam, hogy irónia, csak program alatt azt értem, hogy amit tenni szoktak az adott helyzetben. Bár a bevándorlási politikával nem értek egyet, ahogy az eu gondolkodik.

2015. aug. 30. 22:40
 17/17 anonim ***** válasza:
14-es: Ez azért így erős túlzás. Szerintem a legtöbb politikus pont, hogy szereti, hogyha a hívei nem mindenben értenek egyet vele, mert így alakíthatja a maga politikáját a támogatóinak az igényeihez. A politika nem olyan, mint a hit, hogy ami van, abban kell hinni vagy nem hinni. A politikát folyamatosan lehet alakítani. Sajnos a politikában vannak mocskos dolgok, éppen ezért jó, hogyha minél több fiatal készül politikusnak. Olyan fiatalok, akik tiszták (nem mondom azt, hogy az idősek között nincsenek tiszták, de igenis vannak) és aki tiszta, annak érdeke, hogy megtisztítsa a politikát a szennytől (korrupció, sikkasztás, stb.). Én hiszek ezekben.
2016. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!