Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha betiltanák az abortuszt,...

Gerifan kérdése:

Ha betiltanák az abortuszt, akkor több lenne a születések száma?

Figyelt kérdés
Ami tilos azt nehezebb kivitelezni. Csak egészségügyi probléma esetén kellene engedélyezni ! Biztos lennének feketén akik csinálnák, de jóval nehezebb lenne , így sokan kénytelenek lennének szülni.

2015. szept. 15. 00:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
23%

"Te nem vagy normális."


Ez így igaz, ő eltér a ma megszokott barbár csecsemőgyilkosoktól.

2015. szept. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
15%
A tortenelemoraba meg mindenki szarik bele magasan. Ennyire regen voltak azok a Ratko gyerekek?...
2015. szept. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%

Nézd meg pl. Lengyelországot vagy Írországot. A környező országokba járnak abortuszra.


A kényszerből megszült gyerekeknek szerinted jó lesz????


Én azon vagyok kiakadva, hogy a gyerekszámot mindenki az abortusz betiltásával akarja növelni, még jó hogy nem lesz kényszer-fedeztetés és elletés. Az esetleg nem jut el a mogyorónyi agyatokig, hogy talán a gyermekvállalást kellene megkönnyíteni, hogy terhes nőt TÉNYLEG ne lehessen kirúgni mondvacsinált okkal, ha megszüli a gyereket akkor ne nyomorogjanak, ne kerüljön egy szülés 60-100 ezerbe, legyen normális játszótér, akadálymentes közlekedés, bölcsi, anyukáknak részmunkaidő, ne legyen anyagi csőd az iskolakezdés????

Én közlekedtem két kicsivel a városban, ez kb. az extrém sport kategória, egy harmadikat nem vállaltam volna be mert életveszély... harmadik gyerek anyagi csődbe taszított volna minket, a második után muszáj volt visszamenni dolgozni, anyám rohant a bölcsibe-oviba, mert nekem 8 órás munkám volt (és én a szerencsések közé tartozom, hogy fix munkahelyem volt!!). Én még jól is keresek, a két gyerek iskolakezdése olyan komoly összegbe került, hogy előre kellett mindig készülni, spórolni. Ja, 3 gyerek után ingyen kapunk tankönyvet... ó de nagy segítség, csak épp munkám nem lett volna mert 3 gyerekkel már leprásnak számít az ember a munkaerőpiacon.


De tudod mit, nekem is van egy hasonlóan jól működő ötletem mint a tiéd, én a prostitúció problémáját tudnám megoldani. Az összes pasi tökét vágjuk le és akkor tuti nem fognak k..rvázni. Jóóó?

2015. szept. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon minimálisan csak. Aki abortuszra akar menni, az akkor is megteszi, ha illegális. Maximum biztonságos, hozzáértő orvos helyett elmegy mindenféle emberhez, aki elintézi, vagy rendel mindenféle illegális tablettát akárhonnan.


Régen is megoldották, az abortusz kb egyidős az emberiséggel. Csak nem baj, ha a nő nem hal bele, vagy nem lesz terméketlen utána...


Kényszer gyerekből meg mi lesz a jó? Majd mehet a mélyhűtőbe, kukába, vagy folytja meg az anyuka vagy hasonlók nem kívánt gyerek esetén... Tényleg, az aztán sokkal jobb, hogy egy már érző, kifejlett idegrendszerrel lévő gyerek szenvedjen és haljon meg, vagy egy még csak osztódó sejtcsomó...

2015. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 ceri ***** válasza:

A tiltás semmire sem jó. Ésszel kellene élni ezen a téren is, nem felelőtlenül, és megoldásként nem gyilkolni! Dehát ami akinek nincs azt nem is lehet elvárni tőle.

Mellesleg elég ellentmondásos, hogy a leggazdagabb európai országokban a legkisebb a termékenység. Ez azt mutatja, hogy beteg ez a társadalom. Elszakadtunk a természettől. Pont ellentétesen működünk, mint ami az élővilág szabályai szerint normális. Legalábbis látszólag. Mert a beteg ott sem szaporodik.


Szerintem sokkal aggasztóbb, ami a 3. világban történik. Pl Nigéria Szaporodik, mint a rákos burjánzás. Ez is a fehér ember bűne, hogy letarolt szétroncsol mindent és romokat, romlást hagy maga után.

Nem kénytelenségből kell szülni, hanem szeretetből, bizalomból. Ma ez a fehér kultúrában ritka mint a fehér holló. Nem véletlen. Nem ártana belenézni ebbe a bizonyos tükörbe.

2015. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak az illegális aburtuszok száma nőne tőle.

Bár én is ellenzem az abortuszt, megtiltani nem lehet. Egy terhes nő el kell, hogy tudja dönteni, hogy szívből akarja-e a gyereket vagy sem. Tényleg az volna jó, ha minden magzat megkapná az esélyt, de ha valaki puszta adminisztratív kényszerből szül gyereket, az a gyerek nagyon súlyos lelki sérüléseket fog szenvedni.

A jó megoldás az volna, ha olyan környezetbe (valós és jogszabályi egyaránt) érkezne a gyerek, ami segíti a gondozását, felnevelését

2015. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen próbálkozások a világban, de nem növekszik tőle a lakosságszám. Egyrészt brutálisan megnő a vetélések száma, másrészt ennek az egészségügyi kockázatai miatt több fiatal nő válik terméketlenné, vagy extrém esetben hal meg.


Szóval ez többet árt mint használ.

2015. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
45%
de az értelmes ember védekezik így náluk az abortusz nem téma,abortusz betiltásával pont a retardáltak száma nőne. a cigányok meg cigányok ők úgyis szaporodnak ameddig pénzelve van a szaporodásuk
2015. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Tipikus libsi (illuminati) terv ez is, hogy roh*dna meg mind. Figyeld meg mekkora propagandája van minden fehér ember ellen irányuló tevékenységnek (abortusz, eutanázia, Aidstől való rettegés-óvszer). Persze tudják, hogy a mocskok nem fogják alkalmazni, csak mi fehérek, ennek örülnek ők ennek tapsolnak.
2015. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Na, ha nem írtad volna, hogy férfi vagy, akkor is rájöttem volna... Egyrészt nem így kell növelni a népességet (sőt, nem is kell, minek? vagyunk éppen elegen, létbiztonság viszont nyomokban sincs), másrészt két dolog nőne a tiltás után: 1) a házilag végzett abortuszokból eredő marandó sérülések és halálozások száma; 2) a nem kívánt, nem szeretett, örök teherként kezelt gyerekek száma. Aki pedig nem kötőtűvel akar megszabadulni az embriótól, az szépen bekopogtat egy osztrák klinikára, ahol elintézik még aznap, és nem alázzák hónapokon keresztül védőnők és bizottságok előtt, ahogy itthon megy. Ajánlom figyelmedbe, mivel jár az erőltetett népességnövelés, volt már ilyenünk, és ez lett belőle (hároméves cikk, azóta még rosszabb lett a helyzet): [link]
2015. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!