Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha betiltanák az abortuszt,...

Gerifan kérdése:

Ha betiltanák az abortuszt, akkor több lenne a születések száma?

Figyelt kérdés
Ami tilos azt nehezebb kivitelezni. Csak egészségügyi probléma esetén kellene engedélyezni ! Biztos lennének feketén akik csinálnák, de jóval nehezebb lenne , így sokan kénytelenek lennének szülni.

2015. szept. 15. 00:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

18: "de az értelmes ember védekezik így náluk az abortusz nem téma"


Az én gyerekemnek nem szólt senki, hogy neki elvileg lehetetlen lenne megfogannia, mert orvosi kezelés alatt álltam, szoptattam, stb... Az ultrahangon amikor integetett a doki leesett a székről, hogy ez meg hogy került oda....

A felelős védekezés csak csökkenti a számot, de 100%-os megoldás csak az erényöv és az összeszorított térd.

A tabletta sem 100%, óvszer sem.

2015. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Bocsi, de el szeretnék oszlatni néhány nagyon kedvelt, de totál téves elképzelést. Ha be lenne tiltva az abortusz, akkor igen nehéz lenne kivitelezni, és ez sokakat eltántorítana tőle. Egyszerűen nem lenne rá lehetősége. Az 1950-es években be volt tiltva, és sok száz ezerrel több gyerek született. Csak a pénzesek tudnák megoldani. Kimenne Ausztriába? Miből? Ha meg nem kíván szülni, akkor húzzon a pasira gumit. Na erről ennyit.
2015. szept. 15. 22:08
 23/28 anonim ***** válasza:

Könyörgöm ha ezt húsz éve írod akkor igaz is lett volna. Ma már Ausztriába átruccanni egy napos móka, privát klinikán már aznap este az ágyikójában alszik otthon.


Azt még mindig jó ötletnek tartod, hogy nem kívánt gyereket rásózzanak a családokra és az mindenkinek rossz??



ÉS MI A BÜDÖS RETKES IZÉÉRT NEM VAGYTOK KÉPESEK ARRÓL BESZÉLNI, HOGY A GYERMEKVÁLLALÁS FELTÉTELEIN JAVÍTANI KELLENE, HOGY EGY GYEREK NE TEHER ÉS KÖLTSÉG LEGYEN????

MI A BÁNATÉRT NEM LEHET BÖLCSIT ÉPÍTENI, A GYERMEKET NEVELŐ CSALÁDOK TERHEIT ENYHÍTENI???????


Szerinted ha valaki küszködik egy gyermek nevelésével és anyuci teherbe esik akkor nem fognak inkább áldozni arra, hogy Ausztriában kikapartassák, mint 18+ évig szívni???

Azon kellene javítani, hogy a besikeredett gyerekeket fel lehessen nevelni.


Nekem a kettő közül a második volt az, aki érthetetlen módon fogant meg. Én megtarthattam, köszönet érte anyukámnak és apukámnak, hogy támogattak és segítettek mindenben, ha ők nincsenek akkor abortusz lett volna a vége, mert nem lett volna lehetőségem a munkahelyemen teljesíteni, az első bölcsis hónapok után úgy rúgtak volna ki mint a szél, amikor a gyerek egy hétig volt taknyos, egy hétig járt bölcsibe.... mindezt októbertől márciusig.

2015. szept. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, csupán rávilágítottam arra, hogy ha valami be van tiltva, akkor igen nehéz kivitelezni, a magánklinika meg drága, és a legtöbb magyar csóró. Való igaz, hogy radikálisan kellene javítani a családok anyagi helyzetén.
2015. szept. 16. 07:19
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

És amikor be volt tiltva, akkor mentek a nők az "angyalcsinálóhoz" és haltak bele szepszisbe, meg mindenféle vidám egyéb betegségbe.


Tényleg, olyan jó volt...


Ez is tipikus: te meg a hozzád hasonlók nem az életet, hanem a saját hülyeségeiteket véditek. Annyi a lényeg, hogy megszülessen a gyerek, aztán az anyukával/apukával együtt fel is fordulhat, a gyereket a kutya se védi, ha már megszületett. Addig fontos, amíg magzat, amíg az anyukán kívül nem teher senkinek. Ha megszületett, akkor mehet ahová akar, szenvedhet, amennyit akar, éhezhet, amennyit akar, az nem lényeg.


Nem lenne sokkal több értelme arra koncentrálni, hogy a már megszületett gyerek élete legyen minél jobb, és minél könnyebb legyen felnevelni a gyerekeket? Ezzel nőne a szülések száma is, hiszen sokan a bizonytalanság miatt nem vágnak bele a gyerekbe (vagy nem tudnak). Ezekre ráerőszakolni legtöbbször egyet jelent: újabb gyerek a lelencbe, újabb szülő a híd alatt.

2015. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Attól, mert valami be van tiltva, attól a 21. században már nem nehéz kivitelezni, csupán pár perccel tovább tart leszervezni. Most, amikor neten el lehet intézni, hogy valaki bombákat gyártson, gondolod egy illegális v. külföld abortuszt olyan nehéz lezsírozni?

Mint föntebb már írtam, ellenzem az aburtuszt, és akkor örülnék, ha senkinek meg sem fordulna a fejében, de a tiltással nem lehet elérni semmit, és az emerek maguktól kell, hogy eljussanak oda, hogy a megfogannt gyereket akarják is.

2015. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Oh hát életeim, ha NEM AKAR MEGTERMÉKENYÜLNI AZ ASSZONYSÁG, AKKOR MIÉRT NEM ÓVSZERREL CSINÁLJÁK?:!
2015. szept. 16. 17:30
 28/28 anonim ***** válasza:

Óvszer és a tabletta sem 100%.


Ha a pasik nem óhajtanak gyereket nevelni vagy gyerektartást fizetni akkor húzzanak gumit a kukackára.

Sok nő a besikeredett gyereket egyedül is vállalja, vagy ha megpróbálják együtt akkor ha lelép a pasi, akkor szintén magára marad a terhekkel.

Ha abortuszra kerül a sor, akkor sokszor az a férfi nyomására történik.

Az első gyerekkel egy front miatt 2 hétre befektettek, hogy visszatartsák a szülést. A 6 ágyas kórteremben naponta váltották egymást az abortuszosok. Egy férfit se láttam ott könyörögni, hogy tartsák meg a babát.


A fogamzásgátlás nem csak a nő felelőssége hanem közös a férfival, úgyhogy a kedves pasik is elkezdhetnének felelősségteljesebben gondolkozni.

2015. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!