Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy, hogy akik...

Miért érzem úgy, hogy akik védik a tömeges bevándorlást, azok nem őszinték, és valamilyen anyagi, politikai érdekük fűződik ahhoz, hogy ezt a véleményüket mindenkire ráerőltessék?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 10:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
8-as! hogy a baloldal mszp-szdsz koala a határontúlikat gyalázatosan elárulta az megvan? ugyanazok most keblükre vonják az ezerszám iratok nélkül érkező muszlimokat, de csak azért, hogy a magyaroknak ártani tudjanak, az is megvan?
2015. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

11-eshez még annyit hozzátennék, hogy az is megvan, hogy többek között az a Gyurcsány védi őket, aki 2005-ben terroristáknak nevezte a szaúdi focistákat... :D


"Gyurcsány az MSZP hétvégi, "15. születésnapi rendezvényén" rasszista megjegyzést tett a Szaúd-Arábia ellen játszó magyar válogatott szerepléséről, kijelentve: sportolóink "halált megvető bátorsággal" játszottak az "arab terroristák" ellen."

2015. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

# 11/11 Időpont ma 11:00


Kikerülted a kérdést. Liberálist írtál, nem baloldalit. ;-) Légy koherens.


Az meg megint csak a legkevésbé épelméjűségre vall, hogy kapásból mindenki szerint ferifanatikus lettem, csak mert úgy gondolom, hogy a fityisznek is helye lenne ugyanazon a lámpavason mint nekik :-D


A GYK sosem felejt el szórakoztatni...

2015. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
96%

Jó a kérdés!


Nem tudom a választ. Vannak olyan ismerőseim, akik a "menekülteket" pártolják - vagy legalábbis pártolták még néhány hete (azóta inkább nem beszélek velük erről). Nem tudom róluk elképzelni, hogy érdekükben állna ezt az álláspontot terjeszteni, vagy hogy szeretnék, hogy az EU végképp összeomoljon.


Szerintem szimplán csak ez a véleményük. Ugyanakkor tény, hogy általában még az álláspontjuk ismertetése ELŐTT leszögezik, hogy aki másképp gondolja, az egy rohadt náci.


Én nehezen tudom megérteni, hogy hogyan lehet valaki annyira ostoba, hogy nem látja ebben a helyzetben a veszélyeket. Ugyanakkor azt is elképzelhetőnek tartom, hogy én vagyok ostoba, és rémeket látok. (Ez nálam egy örök dilemma amúgy. Nagyon másképp gondolkodom, mint a legtöbb ember, de nem tudom eldönteni, hogy azért nem értenek, mert hülye vagyok, vagy azért, mert ők hülyék.)


Nyilván a válaszom a hétköznapi emberekre vonatkozik. A baloldali felelőtlen politikusok valamiféle politikai hasznot remélhetnek a menekültpártolástól, a média meg fogalmam sincs miért védi őket ennyire.

2015. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13# Igen a 90' évek elején a Fidesz liberális törpepárt volt (5,44%-os), mellette volt még az SZDSZ ami szintén liberális volt és sokkal nagyobb párt mint az akkori Fidesz (23,83%-os). Pont az SZDSZ uszított a háború elől menekülő magyarokkal szemben hogy jugó gengszterek, ez megvan? De semmi baj járasd le magad mégjobban..
2015. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

# 15/15 Időpont ma 11:15


Tehát mégsem lehet kijelenteni, hogy a liberálisok uszítottak ellenük. Annak ellenére te kijelentetted. De semmi baj, járasd csak le magad még jobban, én már jót röhögök rajtad :-D

2015. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
15 ne egykutyázz! most pont a migránek kérdésében nagyon nem lehet egykutyázni - még az orbanutálók is elismerik: igaza van . nem kell tálcá felkínálni Európát, amit Hunyadi János olyan heroikusan megvédett
2015. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
* nem 15 a 13 ne egykutyázzon
2015. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
22%

Milyen tömeges bevándorlás, és hova?

Nem átvándorlást akartál írni?

Mert hogy itt nem nagyon akar egy bevándorló sem maradni, az biztos.

Én védem őket, és semmilyen anyagi érdekem nem fűződik ehhez.

És miért védem őket?

Csak azért, mert hányingerem van már a gyűlölködő emberektől, a turbómagyaroktól, akik mindnekit gyűlölnek, aki nem magyar, és csakis ezért.

Az, hogy normális ember-e, az mellékes, az, hogy milyen végzettsége van, mellékes, az, hogy a szociális érzékük sokkal jobb, mellékes, és az, hogy úgy ampakk sokkal emberibb emberek, mint ezek a fröcsögő gyűlölőgépek, az is biztos.

2015. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%
Bevándorlás Európába 19-es. És nem esünk hanyatt a humanitárius eszméidtől - mert azt "nem látni", hogy napi több ezer papír nélkül érkező embertömeg milyen nehéz feladat és mennyire nehéz helyzet elé állítja az országok szociális rendszerét - az nem butaság, vakság, hanem aljasság.
2015. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!