Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik magyar baloldaliak, azok...

Akik magyar baloldaliak, azok miért viselkednek emberség ellenesen? Miért utálják, gyűlölik a saját honfitársaikat?

Figyelt kérdés

Olvasom itt is a válaszokat, meg egyéb fórumokon is, és nagyon sokszor van hogy örülnek egy honfitársuk kárának, legyen az anyagi, vagy akármilyen más jellegű kár, tök nagy örömmel mondják, hogy megérdemelted te búzi fideszes, meg hasonlók...

Jó persze nem lehet általánosítani, de akik a jelenlegi kormányt szidják, és ha nem is ismeri be mindegyik nyíltan hogy baloldaliak (pedig sztm. azok..), attól még a legtöbb fidesz ellenes kommentjében mindig ott lapul valami kis gyűlölködés, káröröm és hasonlók.

Nem tudom, nekem az ilyen "baloldali" emberek olyan szürkének tűnnek, mintha mindig citromba harapnának..

Mintha nem okozna semmi más örömet nekik, csak a kárörvendés meg a gonoszkodás.

Más is tapasztalt hasonlót?

És ha igen, akkor szerinte miért ilyenek ezek az emberek?

Remélem nagyjából átjön a lényeg abból amit leírtam...



2015. okt. 1. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
Mert öngyűlölő alakok.
2015. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Bármikyen fórumba megyek,legtöbbször mindenütt az ellenzékiek szoktak mocskolódni, "orbáncigányozni", stb.
2020. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anettbp ***** válasza:
100%
Szerintem nem azzal kellene foglalkozni, hogy ki gyűlölködik jobban, hanem azt kellene észrevenni, hogy a politika(kormány) érdeke, hogy megosztott legyen a társadalom. Amíg mi bőszen utáljuk egymást, addig sem az ő bűneiket akarjuk számonkérni vagy pláne nem leváltani őket.
2021. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És kire váltanád le őket?
2021. febr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!