Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit képzelnek azok akik azt...

Mit képzelnek azok akik azt mondják, hogy az összes magyarnak Magyarországon a helye?

Figyelt kérdés

Hogy menjenek vissza Németországból,Ausztriából,Angliából,Hollandiából,Amerikából(USA,Kanada),Emirátusokból és maradjanak Magyarországon.

Szerintem eléggé szánalmasak azok pontosan ezt a nézetet vallják.



2015. okt. 3. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem senkit nem zavar itthon, hogy hol boldogulsz. Nem értem a felháborodásod.
2015. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát én sok tucat ilyen emberrel találkoztam akik ezt mondták
2015. okt. 3. 21:27
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem tényleg nem zavarsz semmilyen vizet. Csepp vagy a tengerben, főleg most, hogy globalizáció van, és mindenki megy amerre a szakmájának megfelelő legjobb ajánlatot kapja, a helyi megélhetési viszonyok és árak mellett.
2015. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ők az összesre gondolnak... Azaz gyerekkorodban X országban akartál lakni és most sikerült.. Menj vissza Magyarországra, mert ott születtél!

Az ilyenekre gondolok, hogy az Amerikában házasodótól a Németországban orvostól az angol építőipari munkásig mindemkit haza akarnak húzatni egyesek

2015. okt. 3. 21:38
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja, meg van olyan is aki kioszt hogy aki kint adózik az ne pofázzon hogy magyarországon mi van és mit kéne másképp csinálni. Ez irigység, meg azt hiszik hogy kint könnyű ingyenélet van.
2015. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
És az olyan magyar mit képzel amikor azt mondja, az összes közel-keleti menjen vissza mert ott a helye? Ja hogy ilyenkor csak a magyar mehet össze vissza boldogulni, más ember meg le van ejtve?
2015. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ottkint, ha értesz valamihez vagy jó befektető vagy akkor nagyon jó élet vár rád.

Én miattam jöhetnek ázsiaiak is meg afrikaiak is, ha békésen dolgoznak vagy munkahelyeket teremtenek

2015. okt. 3. 21:46
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

szerintem ez csak a te szűk körödben van így, mert én sem hallottam volna, hogy olyan hű de nagyon haza akarnának parancsolni egyes emberek más külföldön élő/dolgozó magyarokat.

az amit a kormány most csinál, a "gyere haza magyar" teljesen más.

ők csak a kint dolgozó fiatalokat próbálják ebben a programban haza csábítani, azzal hogy hasonló fizetéseket és munka körülményeket akarnak teremteni nekik ide haza is, mint a külföldi munka helyeiken.

2015. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Hááát, én már hallottam hasonlót, mint amit a kérdező is ír. Sőt, egyesek egyenesen hazaárulónak titulálják az olyanokat, akik külföldön élnek és dolgoznak ahelyett, hogy velük nyomorogna itthon.


Én sem értem a gondolatmenetüket, talán ez is a homo-kádáricusok ismertetőjegye. Ha nekik nem lehet jó, másnak se legyen az; dögöljön meg a szomszéd tehene is.

2015. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem ezzel a programmal van a baj. Aranyosnak tűnik meg minden ez a program. De mégis aki akar megy. Magyarország meg előbb-utóbb megfog szűnni ebben a formájában
2015. okt. 3. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!