Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarként szégyenlem, de nem...

Magyarként szégyenlem, de nem szeretem a hazám. Más is van így?

Figyelt kérdés

Nem érzem jól magam itt, talán soha nem is éreztem magam jól itt, mintha idegen lennék egy idegen országban.

Távol érzem magamtól a kultúrát, a hagyományokat, nem szeretem a pesszimista búskomor mentalitást, az átlag magyar ember bunkó, idegbeteg, másikat lenéző, kibeszélő, a másikkal direkt kicsesző viselkedését.

Kiráz a hideg attól ahogy a magyarországi munkahelyek bánnak az emberekkel, hogy egy utolsó rabszolgának néznek, nem tartják be a törvényeket, hogy a munkavállalónak csak papíron van joga.

Gyűlölöm, hogy nem lehet szinte senkivel bármilyen témáról beszélgetni anélkül, hogy előkerüljön a politika, a mocskolódás, gyűlölködés!


Elegem van és legszívesebben már senkivel nem tartok fent semmilyen kapcsolatot a fentiek miatt.

Soha nem éltem külföldi országban, nem tudom ott milyen, hogy ott csak anyagilag jobb, vagy embernek is jobb lenni.


De nagyon szégyenlem, hogy magyarként nem szeretem a hazám és szívem szerint elköltöznék innen jó messzire.


2015. okt. 6. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Másodikkal nagyon egyetértek. Ez hozzáállás kérdése is, én pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, nincs is nagyon gondom semmivel.
2015. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tökéletesen illeszkedsz a magyar környezetbe.
2015. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad minek sírsz itt csomagolj és menj. Változtass.
2015. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Persze, rengetegen vagyunk így.

Ez jelzi, hogy normális emberek vagyunk, mert nem tetszik nekünk az aljanép.

2015. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nyugi nekem sem tetszik. undorito munkahelyek rohejes fizetesek magas arak es sorolhatnam napokon keresztul. az emberek undoritoak es utalatosak. annak orulnek ha a masiknak baja van kibeszelik kicsesznek vele. a rendorok csak vannak de sok ertelmuk nincs. ugyanugy a munkaugyi birosag is. rabszolga korulmenyek kozott dolgozunk ehberert es itt erettsegizett szakmat tanult emberekrol beszelek. senkit nem erdekel. mindenki elpuffog magaban vagy a masiknak elpanaszolja magat es csinalja a dolgat es csinalja. vszinu kell neki a penz csalad hitel rezsi stb. senki ne mer felkelnk es nem is fog. en 23 evesen jutottam el arra a pontra hogy eleg volt menni kell. a politikusok hazudnak lopnak csalnak pofatlan arakra emelnek mindent. pedig megvsn mindenem nem szenvedek hianyt semmiben de ennel tobb kell jobb szinvonal olyan hely ahol megbecsulnek stb stb. akinek ez itt tetszik ami van olyan nincs max nem foglalkozik vele.lehet hogy kulfoldon migrans leszek ugymond de szeretni fognak mert dolgozom rendesen ott szinvonal lesz penz es haladas. itt elobb utobb beborul minden es reccs lesz. szoval kerdezo ha te is igy erzel menj amig nem keso. en is rajta vagyok es hamarosan megyek. itt az van megbecsulve aki nem dolgozik. aki lop csal hazudik. azok a bizonyos c betuseknek all az orszag . ez nem magyarokert van mar regota...
2015. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!