Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen negatív tapasztalatok...

Milyen negatív tapasztalatok volt gárdistákkal szemben?

Figyelt kérdés
Bántottak, megtámadtak, megvertek, kiraboltak? Mondjatok nekem légyszíves olyan érveket, ami miatt ennyire ellenzitek őket. (Ez a kérdés azoknak szól, akik ellenzik őket) - ha lehet, linkeljetek be nekem valami bizonyítékot arra, hogy amit állítasz az meg is történt
2010. márc. 16. 21:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Valószínű nem fogsz rá kapni választ... mivel semmi ilyesmi nem történt.
2010. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

belvárosban sétáltam, elmentem 2 gárdista mellett, akiktől elcsíptem egy mondatot: "menjünk már egyet verekedni" hangosan mondta az egyik.

2 éve történt, tudom nem túl durva, de attól még negatív.

2010. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a gárdistákat, de nem azért, amiért általában nem szeretik őket az emberek.


1. Mindenkit felvesznek a Magyar Gárdába (illetve már nem, mivel betiltották) attól függetlenül, hogy "lekádereznék" az illetőt.


2. Akikkel én találkoztam, mindegyik "fogyatékos" volt, a himnuszt keverte a nemzeti dallal és fogalma sem volt arról, hogy mi az a magyar történelem. (idézőjelben)


3. Csak pofáznak és nem tesznek semmit. (De kisebbségi barátainkban még így is félelmet keltenek, ha-ha)

2010. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
21:52 - nekem sem volt negatív tapasztalatom, de feltételezem hogy azoknak volt, akik porig alázzák őket itt a GYIK-on
2010. márc. 16. 21:55
 5/31 A kérdező kommentje:
21:53 - ezt most viccnek szántad?
2010. márc. 16. 21:56
 6/31 A kérdező kommentje:

21:55


1. Miből gondolod azt, hogy mindenkit felvesznek a Magyar Gárdába?


2. Kikkel és hol találkoztál? Beszélgettél velük? Miből gondolod azt, hogy fogalmuk sem volt arról, hogy mi a Magyar történelem?


3. Mit pofáztak idáig? Mi az amit nem tettek meg, vagy mi az amit meg kellett volna tenniük?

2010. márc. 16. 22:00
 7/31 anonim ***** válasza:
kérdező egyszerűen válaszoltam a kérdésedre.
2010. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

21:55-ös vagyok, válaszolok a kérdéseidre:


1. Miből gondolod azt, hogy mindenkit felvesznek a Magyar Gárdába?

-Onnan,hogy ismerem a rendszert, ismerem azokat, akik jelentkeztek és felvették őket és tudom, hogy semmi sem szükséges hozzá, csak egy űrlap kitöltése.


2. Kikkel és hol találkoztál? Beszélgettél velük? Miből gondolod azt, hogy fogalmuk sem volt arról, hogy mi a Magyar történelem?

-Névszerint kikkel? :) Megfordultam pár rendezvényen, előadáson és koncerten, amiket ők vagy részben ők szerveztek, így sokukkal beszélgettem és sokukat láttam is.


3. Mit pofáztak idáig? Mi az amit nem tettek meg, vagy mi az amit meg kellett volna tenniük?

-Emlékszel, nem is voltak régen azok a cigány botrányok, amikor is a gárdisták elmentek Abba a faluba (direkte nem írom le) és álldogáltak, majd szépen hazasétáltak. Akármilyen balhé van, ők lelépnek.

2010. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Azt mondták, hogy csúnya vagyok! :'(


Na jó, nem mondták. De ezt akkor is be kellett írni liberálispukkasztásnak.

2010. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

22:02 - ok, elfogadom, bár nem tűnik hitelesnek. A sok szenny mögött, amit a nyakukba akasztottak idáig azt hittem komolyabb tettek állnak.


22:07 - az első válaszodat mondjuk úgy hogy elfogadom, de a Gárdán kívül is vannak ilyen emberek, ennyi erővel rájuk is haragudhatnál.


A második válaszodra szintén mondhatom azt, mint az elsőre tettem, de ezt sem tartom egy olyan indoknak, ami miatt el lehetne ítélni bárkit is.


A harmadik válaszodra reagálva: tudom hogy mire gondolsz, de ha már te nem írtad ki a város nevét, így én sem teszem. Képzeld el, hogy akkor mekkora botrány lett volna, ha tesznek is valamit?! A Gárdisták nem harcolni mentek oda, hanem azért, mert életveszélyesen megfenyegettek embereket, akiket szükség esetén képesek lettek volna megvédeni. És pont ez az, ami miatt azt mondom hogy "tökös legények" - a tesi épségüket veszélyeztetve odamentek, hogy egy számukra vad idegen Magyar honfitársukat szükség esetén megvédjék. Ha balhézni mentek volna, akkor lett volna rá lehetőségük, de nem tették. Egy szónak is száz a vége, én ezt hőstettként kezelem a részükről. Erre "szerződtek" erre vállalkoztak - nem a balhéra. Megtették amit kellett, minden elismerésem az övék

2010. márc. 16. 22:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!