Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen negatív tapasztalatok...

Milyen negatív tapasztalatok volt gárdistákkal szemben?

Figyelt kérdés
Bántottak, megtámadtak, megvertek, kiraboltak? Mondjatok nekem légyszíves olyan érveket, ami miatt ennyire ellenzitek őket. (Ez a kérdés azoknak szól, akik ellenzik őket) - ha lehet, linkeljetek be nekem valami bizonyítékot arra, hogy amit állítasz az meg is történt
2010. márc. 16. 21:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Kérlek írd le a falu nevét. Ha az amire gondolok, akkor szép kis csúsztatás volt. Amint leírod a falu nevét, kapot a linket a helyszinen készült hiteles videóra, mert a médiában kicsit másképp volt..ez is!
2010. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
6%

Hat az orszag IQ atlagat viszik lefele .


sajnos ismerek Gardostat hat azt kell mondanom hogy a tortenelemrol fingjuk nincs tenyleg .


mit mondjak meg azon kivul torvenysertoek , rasszistak es hat ugye a nagy arja magayr batorsaggal -LOL- a nemzeti unnepet romboljak tuntetnek . Mien ember az ilyen hazafi az biztos nem max haza szegyenei . ezt nevszerint uzenem mert hallodtam Budahazy FC nevu foci csapatrol . Aki gardistanak akar menni jatszon ott is lesz kinek a oltozojebe bedobom a detonatort ....

2010. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
22:33 - én Sajóbábonyra gondoltam
2010. márc. 16. 22:49
 14/31 anonim ***** válasza:
28%

" belvárosban sétáltam, elmentem 2 gárdista mellett, akiktől elcsíptem egy mondatot: "menjünk már egyet verekedni" hangosan mondta az egyik.

2 éve történt, tudom nem túl durva, de attól még negatív.

"


szerintem ők inkább cigányok voltak :)


te meg nyilván való hogy nagyon utálod a Jobbikot igaz nem tudjuk az okát de szíved joga

2010. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

az vagyok, akivel könnyebb vitát folytatsz.

Nem tűnik hitelesnek? nem tudom mennyire mozogsz "belsőbb körökben" de ha igen, akkor lehet, hogy ismerjük egymást.

én nem Sajóbábonyra gondoltam. hagyjuk is akkor ezt.

még valami: aki tökös legény, az a médiában nem szerepel, had ne mondjam kikre gondolok, lehet,hogy nem is ismered őket.

nem ellenzem a gárdát és a jobbikot sem. 11.-én a jobbikra fogok szavazni, de ajánlom, hogy nézz utána jobban a dolgoknak, mert nem minden mese habbal.


örültem, hogy kulturáltan megvitattuk. szép napot :)

2010. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
ja és nem tudom miért kellett lepontozni az első válaszomat. nem hazudtam, nem kötözködtem, igazat írtam.
2010. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
2010. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
23:17 - nem tudom mire gondolsz, talán egy privát e-mail-en keresztül megbeszélhetjük.
2010. márc. 16. 23:29
 19/31 anonim ***** válasza:
2010. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
2010. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!