Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok 50 000 emberhez...

Mit szóltok 50 000 emberhez 15-én a Jobbik megemlékezésen?

Figyelt kérdés
kicsit jó világunk lesz..
2010. márc. 17. 12:59
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
34%

Azt, hogy abból az állítólag 50 ezer emberből volt kb. 10 ezer, aki szavazásra is jogosult.A többi taknyos kis suhanc nem tudom mit keresett ott. Remélem ennyi az össz szavazójuk.

Jobbikmentes szebb jövőt!

2010. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
38%

"Nagyképű hülye gyökér..."

Ezzel ugyanúgy bemutatkoztál, mint az összes Jobbikos "kollégád". egyszerűen nem értem, ha valaki mást mer állítani, mint amit a jobbikosok, az kapásből k*cs*g, paraszt, bunkó, gyökér stb. Ezzel meg is mutatkozott a kultúra.

De szerintem nem is értetted mire írtam, hogy nem tanultak történelmet...

2010. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
68%

"Remélem ennyi az össz szavazójuk."


Valószínű, az EP óta csak erősödtek és már akkor 400.000 felett szavaztak rájuk... Ugatás, ugatás, gondolkodás nélkül.

2010. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
45%

""Nagyképű hülye gyökér..."

Ezzel ugyanúgy bemutatkoztál, mint az összes Jobbikos "kollégád". egyszerűen nem értem, ha valaki mást mer állítani, mint amit a jobbikosok, az kapásből k*cs*g, paraszt, bunkó, gyökér stb."


A "valaki mást mer állítani" és a között, hogy folyamatosan úgy próbálod meg beállítani, mintha a jobbikosok (akik amúgy hozzád képest is csak éppen valami mást mernek állítani) tanulatlan, szerencsétlen nyomorékok lennének; van egy kis különbség, nemde?


Csakúgy, mint az "indokolatlanul és kapásból, k.csög paraszt bunkó" és a "nem kapásból, hanem épp egy bunkózásra reagálva, nagyképű gyökér" között.


Persze! Honnan is tudhatnám mire gondoltál, hiszen én csak egy ostoba, félművelt, alkoholista idióta vagyok!:) Kész csoda, hogy le tudok írni egy mondatot helyesírási hibák nélkül.


Sokan észre sem veszitek, hogy mennyire undorítóan viselkedtek, hogy valójában ti vagytok azok, akik teljesen alaptalanul lenéztek másokat, pusztán az eltérő politikai meggyőződésük miatt.


Megjegyzem, azokat a jobbikosokat sem bírom, akik azonnal lezsidóznak mindenkit, aki nem szimpatizál a Jobbikkal, de te, azzal a bizonyos beszólásoddal, igenis kiérdemelted a nagyképű gyökér jelzőt:)

2010. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
55%

nagyon fáj ugye mindenkinek, hogy ennyien vagyunk? jobb lesz ha kezditek megszokni a gondolatot kedves liberálisok és mszp-sek, hogy vége annak a világnak amikor ti uralkodtatok!

a Jobbik annak ellenére, hogy az egész politikai elit és az egész média összefog ellene, a közvéleménykutatók szándékosan alábecsülik a támogatottságukat,nem fejthetik ki a tv-ben széles tömegek elött a nézeteiket, mégis egyre népszerűbb ,minden rendezvénye tömegeket vonz, lakossági fórumain a termek zsúfolva.

tudjátok miért???? egyszerű az oka, az emberek érzik,hogy igazuk van, ilyen egyszerű a dolog.

előre nevetek azon, micsoda médiahisztéria lesz majd a választás után, ha még az Eu-s választási eredményüket is felülmúlják!és micsoda hisztéria lesz, ha el is kezdik megvalósítani a programjukat.

2010. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
56%

"Ezzel ugyanúgy bemutatkoztál, mint az összes Jobbikos "kollégád". egyszerűen nem értem, ha valaki mást mer állítani, mint amit a jobbikosok, az kapásből k*cs*g, paraszt, bunkó, gyökér stb."


mit sipákolsz már?


"egyszerűen nem értem ha valaki mást mer állítani... "

ja fordítottan is igaz


ezt meg te mondat magadra

"k*cs*g, paraszt, bunkó, gyökér"


ennyi vagy aztán csak sírni tudtok...

2010. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
26%
KOMMUNIST RADIO!!
2010. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
57%
ember, ne voltak ilyen sokan. én arrafelé lakom, ahol volt a jobbik-rendezvény. annyi helyre még 8-10 ezre se férnének el, még akkor se, ha úgy állnának, mint a halak. tudom, hogy azt akarod mutatni, hogy sokan voltatok, de ez brutálisan nagy túlzás... jártál te már ott egyáltalán?
2010. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve a Fidesz rendezvényen voltak többszázezren,ahol a tizede sem fért el.

Egyáltalán ki tudja megmondani,hogy hányan voltak? Legfeljebb azt,hogy sokan.

2010. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Szép szép, csak nem tudom Vona miből fog pénzt teremteni a felemelkedéshez? Mert a korrupció felszámolása, meg az adóság újratárgyalása nem fog menni. Remélem nagyon nem ringatjátok magatokat illuzióba! Olyan ez mint a házasság h szép a szeretet, meg a lelkesedés, de valamiből meg is kell élni.


Mit gondoltok honnan lesz pénz?

2010. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!