Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire igaz, hogy magyar...

Mennyire igaz, hogy magyar városokat is célpontnak nevezett meg az IS?

Figyelt kérdés

Csak ezt a 2 honlapot találtam róla:


[link]


[link]


Nem tudom, mennyire hitelesek.

De a Párizsban történtek után van esély, hogy Magyarország is célpont, s azon belül nem csak Budapest?


Ha a térképet megnézem, akkor Győr, BP, Miskolc, Szeged, Pécs, Debrecen, meg Zalaegerszeg (vagy Körmend?) van bejelölve. (melyik?)


Mennyi az esély erre? vagy ezek csak szennyportálok? Kerestem a fenyegetésről, de nem találtam semmit.



2015. nov. 17. 20:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem osztottam meg egyiket sem, csak a megosztás kocka mögött látszik a szöveg.
2015. nov. 17. 20:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a megosztásköteles fostos oldalak egy rakás trágyát sem érnek. Természetesen kamu.
2015. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lájk és megosztás vadász oldalak valóságtartalma egyenlő a 0-val.
2015. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Megosztás után a videó automatikusan folytatódik" - szerinted mennyire megbízható, ha csak ilyen feltételekkel lehet megnézni? A Másikat meg lájkolni kell.
2015. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

így van, jobb, ha az ember beírja google-be, ott úgyis a hitelesebb találatok kerülnek előbbre, nem az ilyen szennyek.


tegnap én is láttam egy ismerősömnél egy olyan megosztást, melyben az áprilisi kenyai egyetemi mészárlást állította be úgy, hogy az aznap történt, és érdekes módon erről nem számol be a média, meg ehhez hasonlók...:D

ezen valaki egyből habzó szájjal elkezd okoskodni, én meg beírtam google-be, és akár az index, blikk, meg egyéb magyar oldalakon is megtaláltam, hogy tényleg megtörtént, de valamikor áprilisban...


néha elgondolkozok azon, hogy miért nem csinálok én is egy ilyet...biztos jövedelmező lenne :D

2015. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Körmend az első számú célpont, a kocsmát már ki is ürítették.
2015. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek a blogok szart sem érnek. De ha van ilyesmi tervük akkor a legvalószínü
2015. nov. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Lemaradt az előzőböl.célpontok: Budapest, Debrecen, Miskolc, Szeged, Győr, Kecskemét, Nyíregyháza, Paks, Pécs
2015. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen Facebook-oldalon megosztott híroldalak mindegyike kamu. Így igaz, ha beírod googlebe egy csomó hitelesEBB oldalt fogsz találni.
2015. nov. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem hitelesek ezek a források, de imádom azt a környezetemben, hogy azonnal azzá válnak, amint valami miatt lehet szidni a Fideszt.. :D Nem szeretem a Fideszt, de lassan már szánalmas amit egyesek művelnek
2015. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!