Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány kormány alatt...

Ha Gyurcsány kormány alatt adják el az állami földeket akkor nagyobb lett volna a felháborodás mint most?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 14:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nyilván,hiszen Gyurcsány egyik fő bűne az volt,hogy hazudott a választóknak és ezért "keresztre is feszítették".Orbán fszerintem folyamatosan hazudik,mégis "pajzsra emelték".Igaz,miután sokáig folyamatosan azzal jött,hogy ő és pártja soha nem hazudott,azóta már olyat is mondott(igaz,külföldi újságíróknak),hogy ne azt figyeljék,amit mond,hanem amit tesz.Márpedig,ha a kettő nem fedi egymást,azt szimplán hazugságnak hívják.Lényegében beismerte,hogy hazudik, amivel persze minden józan ember tisztában volt eddig is, ugyanúgy,mint Gyurcsánynál.Épp csak következmények nincsenek.
2015. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Orbánt Gyurcsány juttatta hatalomra. Ha nincs a böszme, nemhogy kétharmadik, de lehet, hogy Orbán-kormány sincs 2010-ben.
2015. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
*kétharmad
2015. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

12: Igaz. Egy végigvitt Medgyessy kormányzással, vagy Bajnaival esélytelen lett volna a Fidesz.

Orbán Gyurcsány ellenpólusa és fordítva. Egyik sem létezhet a másik nélkül.

2015. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#12:Szerintem ez tévedés.A Fidesz nagyon jó "karaktergyilkosságban",ezt mát többször bizonyították. Medgyessyt a D-209-es üggyel sikerült kiütniük,Gyurcsány meg az őszödi beszéddel dobta fel nekik a magaslabdát,csak le kellett ütniük.Bajnait ugyancsak gyilkolták rendesen a "libás" témával, ráadsásul ő nem jó ebben a fajta "politizálásban", amire sajnos Magyarországon,úgy látszik nagy az igény.
2015. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Medgyessyt a D-209-es üggyel sikerült kiütniük,"


Ezt benézted, mert az SZDSZ nyomatta folyamatosan az ügynöktémát. Megyó megbuktatása házon belül történt, Megyó nevezte puccsistának a böszmét és a sleppjét.


"Gyurcsány meg az őszödi beszéddel dobta fel nekik a magaslabdát,csak le kellett ütniük."


Erről beszéltem. Ha 2006 szeptemberében azonnal lemond, az őszi önkormányzati választásokat nem bukta volna el katasztrofálisan az MSZP és 2010-ben, a múmiáktól (Lendvai, Kovács) megszabadult, megújult MSZP szoros eredményt érhetett volna el.

A böszme megágyazott Orbán kétharmadának. A Fidesz és a Jobbik három és félmillió szavazatának fele protesztszavazat volt.


Megyót és Bajnait nem nagyon kellett karaktergyilkolászni, már ránézésre alkalmatlanok az ország vezetésére.

Útelágazódásos és a pislogós törpe, akire "még a locsolómat sem bíznám".

2015. dec. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igaz,Medgyessyvel már nem kellett foglalkozniuk.De ettől még "karaktergyilkosságban"jók és büszkék is rá.Ami meg az őszödi beszédet illeti,én annak idején a teljes változat meghallgatása után,különösebben nem akadtam ki.Olyan sok újdonságot nem tudtam meg,mint ahogy egy hasonló beszédet Orbán is elmondhatna,abban sem lenne semmi meglepő.Csak azért ő ennél óvatosabb,még a "sajátjai" között is.De ettől még semmivel sem tartom különbnek Gyurcsánynál. Viszont ami Bajnait illeti,én őt többre tartom Orbánnál,még ha nem is tud tömegeket mozgósítani,meghülyíteni.
2015. dec. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Ami meg az őszödi beszédet illeti,én annak idején a teljes változat meghallgatása után,különösebben nem akadtam ki."


Téged minősít.

Kb. mintha az mondanád, hogy megnézted a videót a párizsi lövöldözésektől és tök jó kedved lett.

2015. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bár finoman szólva is erős a párhuzam(ez meg téged minősít),szerintem a "fülkeforradalmárok" zöme eleve csak a Fidesz által kiragadott,sulykolt részleteket hallotta. De talán sokan azt sem tudnák megmondani,hogy mi volt a konkrét bajuk a beszéddel.Mindettől függetlenül Gyurcsányt igazából Orbán és a Fidesz tartja még "életben".
2015. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja és egy szóval sem írtam,hogy jó kedvem lett a beszédtől,csak azt,hogy a tsrtalma,különösebb meglepetést nem okozott.
2015. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!