Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhagytátok már az országot,...

Elhagytátok már az országot, vagy tervezitek a közeljövőben, hogy kivándoroltok?

Figyelt kérdés
Ha kint éltek már, akkor mióta? Ha tervezitek még, akkor mikorra? Ha nem, akkor miért nem?

2015. dec. 14. 13:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
21%
Ki az a hülye aki elhagyná az országot?
2015. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
50%

Jövőre tervezem.

Megyek Linzbe bátyám után.

2015. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
61%
Voltam kint fél évig aztán most a gyere haza fiatalos suska miatt itthon vagyok de az ünnepek után megyek vissza.
2015. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
52%
Egyetem után.
2015. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
68%
Én voltam kint 3 évet, ennyi idő alatt sem sikerült a végzettségemnek megfelelő állást találnom kint (mérnök vagyok), ahova jelentkeztem mindig előtérbe helyezték azokat akik ott laknak, a bevándorlókat nagyon ritkán veszik fel, lehetsz 100x értelmesebb náluk, akkor is inkább hazai embert vesznek fel mint téged.. Tudsz dolgozni szakmában, abban hiány van kint, tudsz legalja munkát is végezni. 3 évig csináltam a diplomámhoz képest az alja munkát, igaz, hogy még ezzel is sokkal jobban kerestem, mint amikor itthon dolgoztam mérnökként, és az is igaz, hogy sikerült félretennem 3 év alatt 6 millió forintot, ami itthon nem sikerült volna, de én már inkább hazavágytam, a szakmámban szeretnék dolgozni, és nem alja munkát végezni életem végéig.. Alapítottam egy céget, most nem vagyok gazdag, de elég szépen megélek Mo-n, és köszönöm szépen nem vágyom vissza..
2015. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
48%
El, itt ket honapja, szakmamban dolgozom.
2015. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk én már a 30-as korosztály vagyok, én azt látom, hogy 15 ismerősömből akik 20on évesen kimentek gyűjteni egy kis pénzt, azokból már 12 hazajött Mo-ra családot alapítani. Összesen 1 olyan ismerősöm van, aki kint vállalta a családalapítást, 2 aki nem gondolkozik még benne, és az összes többi hazajött inkább..
2015. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
57%

"Egyetem után."


Az ilyenekkel visszafizettetném az összes állami támogatást, amit kapott.

2015. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
44%

ma 14:25

a röghöz kötésnek ez lett volna a lényege, azt hiszem valami oylasmi hogy 40éves koráig az állami képzésben töltött ideig Mo-ra kellett volna adóznia, vagy visszafizetnie a képzését (az adózás jóval kevesebb). Akkor persze mindenki szidta a gonosz Fideszt..

2015. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tervezem. Remélem, nem szorulok majd rá.
2015. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!