Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhagytátok már az országot,...

Elhagytátok már az országot, vagy tervezitek a közeljövőben, hogy kivándoroltok?

Figyelt kérdés
Ha kint éltek már, akkor mióta? Ha tervezitek még, akkor mikorra? Ha nem, akkor miért nem?

2015. dec. 14. 13:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
71%

#8


Én pedig biztosítanék nekik itthon megélhetést.

2015. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
50%

"a röghöz kötésnek ez lett volna a lényege, azt hiszem valami oylasmi hogy 40éves koráig az állami képzésben töltött ideig Mo-ra kellett volna adóznia, vagy visszafizetnie a képzését (az adózás jóval kevesebb). Akkor persze mindenki szidta a gonosz Fideszt.."


Én akkor is egyetértettem ezzel.

2015. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
92%

"Az ilyenekkel visszafizettetném az összes állami támogatást, amit kapott."


A Fidesz is, úgyhogy örülj. A gyökerek kormánya kiszolgálja a gyökerek igényeit, ilyen a politika.


@66%

És ha 3 év után úgy döntök, hogy haza jövök, az valami hatalmas negatívum? Te azt mondanád, hogy elvesztegetett idő volt, amit kint töltöttél? Szerintem mindenkinek ki kell próbálnia, aki nincs megelégedve a magyar helyzettel, és ha nem jön be, akkor max haza lehet jönni gazdagabban, tapasztaltabban. Szóval én soha nem láttam a meggyőző erejét ennek a "ilyen sok ember haza jön" szövegnek. Oké, lehet én is haza jövök majd, lehet hogy nem. De ettől még kimegyek.

2015. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
elmést rájössz visszajössz és új ország épül. jobbik.
2015. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
24%
*elmész
2015. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
20%

""Az ilyenekkel visszafizettetném az összes állami támogatást, amit kapott."


A Fidesz is, úgyhogy örülj. A gyökerek kormánya kiszolgálja a gyökerek igényeit, ilyen a politika.


@66%

És ha 3 év után úgy döntök, hogy haza jövök, az valami hatalmas negatívum? Te azt mondanád, hogy elvesztegetett idő volt, amit kint töltöttél? Szerintem mindenkinek ki kell próbálnia, aki nincs megelégedve a magyar helyzettel, és ha nem jön be, akkor max haza lehet jönni gazdagabban, tapasztaltabban. Szóval én soha nem láttam a meggyőző erejét ennek a "ilyen sok ember haza jön" szövegnek. Oké, lehet én is haza jövök majd, lehet hogy nem. De ettől még kimegyek."


Mert az rendben van, hogy valaki az állam pénzén, az én adómból élősködik, aztán elhagyja az országot?

2015. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
70%

#16


Miért, az rendben van, hogy itthon marad munkanélkülinek a nyomorban?

2015. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
67%
Én egy szóval nem mondtam, hogy ne menjetek ki, csak a tapasztalatom mondtam el, hogy kint milyen volt, meg hogy én azt látom hogy családot alapítani legtöbben később visszajönnek.. Én nem látok ebben semmi rosszat, az összes ismerősömnek azt mondom, hogy ha szeretnél menjél, fiatal vagy próbál ki magad, semmi veszteni valód nem lehet, majd hazajössz egy kis megspórolt pénzzel! Olyan szinten nem látok benne semmi bajt, hogy jelenleg a gazdaság 10%-át teszi ki az a pénz, amit kint kerestek meg a magyarok.. Menjetek ki, próbáljátok ki magatokat, ha benne vagytok a 20%-ban, akinek bejön kint az élet, az maradjon kint jól élni, a maradék 80% akinek nem jött be kint az élet, az meg hozza haza a pénzét és gyarapítsa csak az országát :)
2015. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
41%

"#16


Miért, az rendben van, hogy itthon marad munkanélkülinek a nyomorban?"


Menjen nyugodtan de akkor ne is itthon tanuljon, hanem menjen szépen külföldi egyetemre.

2015. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
38%

#19


Mennek is, ne aggódj. De attól még nem lesz jobb a "csodálatos Hazának".

2015. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!