Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhagytátok már az országot,...

Elhagytátok már az országot, vagy tervezitek a közeljövőben, hogy kivándoroltok?

Figyelt kérdés
Ha kint éltek már, akkor mióta? Ha tervezitek még, akkor mikorra? Ha nem, akkor miért nem?

2015. dec. 14. 13:26
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
38%

"És amit hazaküldesz pénzt azt levonják?"

Hát ha a hazaküldött pénzt nekem küldöd haza és nem a testvérednek vagy szüleidnek, akkor felőlem levonhatjuk XD ha családnak hazaküldöd, akkor meg miért is vonnánk le?

Egyébként parasztság???

Nem az a parasztság, ha vissza kell fizetned, hanem az parasztság, aki itthon élősködik mások adóján, aztán 0 évet adózik ide.. -.- Na ez parasztság..

Jelenleg az én adómból (és a többi emberéből aki jelenleg dolgozik) tanulsz, majd amikor te is fizetnél a közösbe szépen elsunnyogsz??

Nem azt vedd parasztságnak, hogy vissza kéne fizetni, hanem inkább örülj hogy mo-n ingyen lehet tanulni, sok országban nincs is állami képzés, csak fizetős pontosan emiatt.. -.-

2015. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit rídogálsz itt, a röghöz kötést bevezették egy létező dolog. Aki államilag támogatott szakon végez a tanulmányi idő dupláját itthon kell ledolgoznia, ha nem akkor vissza kell fizetnie a költségeket. Az más kérdés hogy emiatt inkább mindenki a költségtérítéses képzést választja, itthon meg maradnak a szabad bölcsészek akik 20 évig kaparják az árkot közmunkán.
2015. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
29%

"Nem az a parasztság, ha vissza kell fizetned, hanem az parasztság, aki itthon élősködik mások adóján, aztán 0 évet adózik ide.. -.- Na ez parasztság.."


Akkor miért a sorstársaidat támadod ezzel és miért nem mondjuk a politikusokat és a haveri körüket?

Miért kell Magyarországon mindig egymást utálnunk és az igazi bűnösöket, akik milliárdokat nyúlnak le, azokat isteníteni?

Miért van az, hogy normális országban összefognak az elnyomás ellen, de itthon meg egymást nyomkodják az emberek a víz alá?

2015. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Én is hozzászólók akkor már. Az ember nem döntheti el, hogy gyerekként hol éljen, hol tanuljon. Azt viszont már eldöntheti, hogy hol éljen. Lehet ebből elvi dolgokat csinálni, hogy illik-e lelépni az országból rögtön, amint lehet, de őszintén ez kit tart vissza? Neked attól nem lesz több fizetésed, az életed sem fog megváltozni. Egyébként is, ha Magyarország még egy olimpiát is betud vállalni, akkor minek idegeskedni?:) Ebből is látszik, hogy Magyarország egy gazdaságilag erős ország... xD
2015. dec. 14. 16:06
 35/41 anonim ***** válasza:
34%

"»Egyetem után.«


Az ilyenekkel visszafizettetném az összes állami támogatást, amit kapott."


Én meg kérem vissza az elmúlt évtizedekben utánam/általam befizetett adót.

Az ovit ne dolgozzam le? Idióta fideszes birkák, miattatok menekülnek a fiatalok, vegyétek már észre.

2015. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
50%
Semmi pénzért nem mennék ki mert szeretek itt élni.
2015. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
Alig várom hogy elhúzzak ebből a narancs országból.
2015. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Én még középiskolásként voltam kint Németországban (Bajorország) 3 hetet tanulmányi kiránduláson. Ez idő alatt 1 hétig külsős helyen is kellett dolgozni. Jó kis kaland volt, de nem mennék vissza. Felőlem aki akar menjen, de nekem elég volt belőle annyi is.
2015. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 PQuagmire válasza:
53%
3 évet voltam Japánban, mérnökként. Szép volt, jó volt, de 30 után nemsokkal hazajöttem családot alapítani. Itthon sok minden ingyen van, ami nagyon vonzó. (Egészségügy, bölcsőde, óvoda, szinte az összes iskola beleértve a főiskolák és egyetemek nagy részét is.) Mindenki azt tanul amit akar, nulla tandíj mellett. Ha valakinek begyullad a mandulája, vagy a vakbele, ingyen megműtik, és nem egy el egy ház ára egy élet során az imént felsorolt dolgokra. Sokan mégsem tudják értékelni kis hazánk előnyeit.
2015. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nem mennék ki, mert szeretek itt élni, itt szeretnék családot és olyan munkám van, ami ideköt.
2015. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!