Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak kötekedni járnak fel az...

Csak kötekedni járnak fel az emberek ide a politika topicba?

Figyelt kérdés
Felteszik ugyanazt a kérdést ezerszer miközben már lerágtuk korábban vagy 10x. hihetetlen. Nem is kíváncsiak a válaszokra. (pártfüggetlenül, ez mindenkire vonatkozik)
2010. márc. 23. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, hiszen a kérdéseket nem megválaszolják (sok esetben a kérdezős sem ártatlanul érdeklődik), hanem vitát indítanak, mintha fórum topic lenne.


Az elején még én is azzal a naiv reménnyel irkáltam, hogy válaszaimmal jobbá tehetem a világot, ma már én is inkább politikai vitafórumként kezelem

2010. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak kötözködni járok fel. :)
2010. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is semmi másra nem jó, csak arra, hogy kötekedjenek értelmesen nem lehet leírni mert amint valaki ír egy párt nevet(senkire sem célzom konkrétan, teljesen mindegy mindegyik pártnévnél ez van) mindjárt a torkának ugrik a másik
2010. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért jó a politikai anyázó fórum. :)
2010. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen kötekedni. Nekem is beszóltak.
2010. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!