Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz Orbán Viktor...

Egyetértesz Orbán Viktor szavaival? (videóban) Nem ellentétes a Paks2-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 20. 16:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak mert a mostani kormány titkosított sok évre Paks2-t, és amikor Orbán és Putyin aláírta akkor sem jelentették be előtte. De Orbán 2008-ban még erről másként vélekedett. "Puccsként" értékelte, erre ő ellenkezőleg tette.
2015. dec. 20. 16:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy politikusokkal teli busz kirándulásra indul vidékre. A sofőr belefeledkezik a festői tájba, így beleesik egy szakadékba, egy tanya mellett.

Másnap megérkezik a rendőrség, kihallgatják a tanya tulajdonosát:

- Nem talált áldozatokat?

- De, találtam.

- És hol vannak?

- Hát, eltemettem őket.

- Az összes politikus meghalt?

- Némelyik azt mondta, hogy nem, de én már nem hiszem el ezeknek egy szavát sem...

2015. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orbánt nem az zavarta, hogy 10 évre titkosítva lett volna, hanem az, hogy ő nem tudja mi áll a dokumentumokban.. Csak egy hihetetlenül naiv ember hitte el neki azt amit annó mondott. Az oroszoknak voltak feltételei, attól mert Magyarországon kormány váltás volt, még nem fognak változni az oroszok feltételei.
2015. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sőt tovább megyek, valószínűleg akárki került volna hatalomra, az elfogadta volna a Paks2-vel kapcsolatos feltételeket, és ugyna úgy titkosították volna..
2015. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csakhogy ez nem Paks2ről szólt, hanem a Déli Áramlatról.


érdekes kis téma volt :

[link]

[link]

[link]


te kis tájékozott kérdező te :)

2015. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5: "Nem ellentétes a Paks2-vel" Látom értelmezni nem sikerült.

Tudom arról volt szó, de itt az OROSZOKON van a hangsúly. Meg azon hogy TITKOSÍTOTTAK.

2015. dec. 20. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
nem lehet úgy tenni a hangsúlyt, mert nem lehet erre kisarkítani
2015. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orbán nem először és nem utoljára hazudtolja meg magát.Mi ebben a meglepő?A politika,sajnos ilyen,különösen a magyar.Inkább az az érdekes,hogy amikor Gyurcsány hazudott,mekkora "vihar" lett belőle,amikor meg Orbán teszi non-stop ugyanezt,következmény semmi.
2015. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!