Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes szavazók miért...

A fideszes szavazók miért szavaznak a fideszre? Mi tetszik nekik annyira a Fideszben?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 13:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Nyugdíjasok szavaznak inkább rájuk. Ez kb. olyan kérdés, hogy a DK szavazók miért szavaznak a DK-ra? A válasz egyszerű, személyhez kötődnek, nem eszméhez.


Mondja ezt egy leendő Jobbik szavazó.

2015. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Áruld már el, előző, hogy a nyugdíjasok hogy a túróba álltak volna át ilyen nagy arányban az MSZMP/MSZP-től a FIDESZ-hez?
2015. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Két dolog tetszik: 1/ határozottak, még ha az a végromlásba is vezetnek (mármint mások végromlásába), de legalább nem totojáznak, 2/ jó példát látnak maguk előtt, hogy bárki műveletlen, kulturálatlan tahóból, évtizedek óta elmeorvosok által kezelt beteg emberből, szakmai tudás nélkül stb. multimilliárdos lehet.
2015. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

#2


Nekem nagyanyám azért lett fideszes, mert rájött, hogy "ott vannak a keresztények".

2015. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
nekem a zárcsörkkentés tetszik benne, nem tudom mi az, de azt mondták hogy jól járok vele :)
2015. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
szépülnek a házak, parkosítják a dolgokat, van TÁNC, zárcsökkentések és megy az univerzális balhé, mi kell még?
2015. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

15:02, "Nekem nagyanyám azért lett fideszes, mert rájött, hogy "ott vannak a keresztények"."


Hatalmas duma! Ha nagyanyád a keresztényekhez csatlakozott, akkor mi a bánatot keresett volna a nem-FIDESZ-él, mondjuk az MSZMP/MSZP-nél?

2015. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
7es nagyon nyomod ezt az MSZMP/MSZP-t, pedig FIDESZ háromnegyede párttag volt :D
2015. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
8as, ne is törődj vele! Puszta utálat.
2015. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Én már nemhiszem ezt a nagyarányú fidesz győzelmet, szerintem emögött valami svindli van, mert akivel beszélek mindenki útálja a fideszes oligarhás tolvajokat meg a megdicsőülésre annyira vágyakozó viktorukat.
2015. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!