Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szegény annak miért kell...

Aki szegény annak miért kell sok gyereket vállalnia?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok mikor szegény családokat mutatnak és mondják, hogy mennyire nincs pénzük, de már pl. az 5. gyerekkel várandós az anyuka.
2015. dec. 24. 18:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
96%

" Hogy megkapják az adónkból a több tíz misit."


szerencsére kelleni fog hozzá 2-3 év állandó munkahely, szóval nem dobálják mindenkinek azért.

2015. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%
Mert ha nem vállalnának, akkor Orbán Atyádnak nem lenne jobbágyszaporulata.
2015. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Én sajnálom azokat, akik önhibájukon kívül kerülnek rossz helyzetbe, de mikor látom, hogy panaszkodnak, mert "nincs pénzük, nincs mit enni" emellett 6. gyereket azért bevállalják és cigire/piára bezzeg van pénz, akkor nem tudom őket sajnálni. Inkább azt látom bennük, hogy segélyre játszanak rá.


Én sem vagyok gazdag, havi bruttó 150 ezres fizetéssel, de nem vállalnék 6-7 gyereket a biztos nyomorra. Ahogy valaki írta az ilyen családok generációról generációra újratermelődnek és ez a láncolat nagyon nehezen szakad meg.

2015. dec. 25. 00:02
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

Felejtsétek már el ezt a hülyeséget, ez nem egy vállalat. Senki nem vállal itt semmit. Jancsi félrészegen telibeveri Juliskát, oszt 9 hónap múlva pislognak, hogy megint jön a gólya.

Áldott, békés karácsonyi ünnepeket a nyájas kommentelőknek!

2015. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
75%

'mert ez isten akarata "És megáldá Isten őket, és monda nékik Isten: Szaporodjatok és sokasodjatok, és töltsétek be a földet és hajtsátok birodalmatok alá; és uralkodjatok a tenger halain, az ég madarain, és a földön csúszó-mászó mindenféle állatokon."'


Szerintem kiegészíthetnénk azzal: Szaporodjatok és sokasodjatok, de ésszel...

2015. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!