Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnék meggyőzni egy...

Hogyan tudnék meggyőzni egy 14 éves lányt, hogy a fidesz rossz párt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kéne ilyen idősen politikával foglalkozni, de meg kell győznöm, hogy ne legyen birka.

2015. dec. 26. 13:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%
Inkàbb legyen baloldali? Vagy "XXI. századi" jobbikos? Netán b_zi LMP-s?
2015. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%

Ha semmit sem tudsz arról, hogy a fidesz egy rossz párt, akkor szerinted miért rossz párt? Mert egyéb pártokhoz köthető nénik és bácsik azt mondták?

Ha te sem vagy képben, másokat se oktass a politikai nézeteik helyességéről.


Amúgy meg inkább fideszes birka legyen, mint álbaloldali vagy jobbikos...

2015. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem te vagy birka, nem sértésből, de olyan vagy mint egy jehova tanúja, más a véleményünk de még is rápróbálja erőltetni az ő vallását.

14 éves, semmi jelentősége nincs annak, hogy melyik pártot gondolja jó pártnak, nem szavazhat még 4 évig, ami pont úgy fog kijönni, hogy 6 évig.

Így valószínű még ráér.


Viszont az indoklás fontos, mert a Fidesz nem rossz párt, nem is tökéletes viszont most ő a legjobb, de az olyan emberek mint te csak az számít, h szidjon mindenkit.

2015. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
És ez most számít valamit? 14 éves, vagyis még a következő választásokon sem lesz szavazó korú, sem pedig választható politikai tisztség betöltésére. Gyakorlatilag 7 éve van, hogy benőjön a feje lágya, mielőtt lesz annak realitása, hogy akár csak minimális hatást fejtsen ki a politikára.
2015. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarsz te akárkit is meggyőzni valamiről? Nem csak neked lehet igazad.
2015. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem felesleges meggyőzni még.

Majd rájön magától, ha már jobban átlátja a dolgokat. Hagyd rá.

2015. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Magánügye mit értelmez fiatalon maga körül a külső hatásokból . A migráns kérdésbe leszerepeltek az ellenzékiek , a drog liberalizáció és a bankmentőcsomag ( meg a terror veszély elbagatellizálása) feltette őket a ravatalra .
2015. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%
Meséld el neki, hogy a Fidesz előtti rendszerben az értelmes tantárgyak voltak többségben, nem a torna meg hittan meg erkölcstan, meg meséld el neki, hogy mire fog menni a való életben ezekkel a hihhhetetlenül hasznos tantárgyakkal.
2015. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
14 évesen arról próbáltam meggyőzni a lányokat hogy megfoghassam a cickójukat, és azt se tudtam milyen pártok vannak. Itt meg már térítenek.:D
2015. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, sorold már fel az értelmesebb tárgyakat!

(És ha hívő a lány?)

2015. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!