Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a magyar fiatalok "nagyon el vannak szállva"?

Figyelt kérdés

Már nem tudom melyik újságban olvastam, de valami olyan közvélemény kutatáson ahol megkérdeztek magyar fiatalokat (mindenféle rétegből, a segédmunkástól a csúcsértelmiségiekig), hogy mennyi kezdőfizetés lenne az, amennyivel elégedettek lennének, amiért itt maradnának ebben az országban, és a legtöbbjük horrorisztikus összeget mondott, az újságíró így fogalmazott, hogy azért nagyon el is vannak szállva a mai fiatalok.


Nektek mi a véleményetek erről?


2015. dec. 28. 14:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mindenkinek egy élete van és szeretné jól élni azt. Aki megteheti persze, az külföldre megy, vagy bejön neki vagy nem.


Szerintem kellene egy olyan minimum nettó 1000 euró átlagbér, rendesen bejelentve, hogy nyugdíj is legyen egyszer. Akkor már elkezdenék (csak elkezdenék!) gondolkodni azon, hogy itthon melózzak. Mondjuk én már nem vagyok túl fiatal.

2015. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk az hogy 200 alatt nem menne el dolgozni az egyik hozzászóló az is érdekes. A én ezt nem tehetem meg engem anyukám nem tart el. És te mit csinálsz ha nem mész el ennyiért , elmész hajléktalanszállóra? Tényleg érdekelne.
2015. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12.

Akkor neked nincs olyan jó végzettséged.

Nekem van, illetve nyelvtudás, tapasztalat is hozzá.


1-2 hét alatt tudok állást találni.

Ebből adódóan, válogathatok, hogy melyik cég ad több fizetést, több juttatást, benzinpénzt...stb

2015. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ok csak ez elõbb nem írtad csak hogy nem dolgoznál
2015. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nettó 150, és átlag nettó 200 reális. Nem sok, de el lehetne lenni belőle.
2015. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#2


Ezen a videón legalább jót nevettem, köszi ;)

Ennek a maminak teljesen elgurult a gyógyszere :D

2015. dec. 28. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!