Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A családok helyett nem inkább...

A családok helyett nem inkább az egyedülálló férfiakat kellene támogatni az államnak?

Figyelt kérdés

Egyedül sokkal nehezebb megélni egy fizetésből. Férfiakból több van 30 éves korban, ezért sokkal nehezebb élettársat találni, így nehezebb megélni is.

A rengeteg családi pótlék és más családtámogatások helyett nem lenne igazságosabb ha az egyedülálló férfiaknak járna pótlék és ingyen lakhatás?


2016. jan. 1. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
:D :D :D
2016. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Már megint a homoszexuális 50 valahány százalékos válaszoló.

Nem unod még a családellenes kérdéseidet?


Még a bejegyzett élettársit is el kellene venni tőletek, azt sem érdemlitek meg.

2016. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

"Egyedül sokkal nehezebb megélni egy fizetésből."


Nem tusom, én azzal szoktam ugratni a feleségem, hogy addig voltam "gazdag", míg egyedül voltam. 31 évesen nősültem.


Nekem ugyan csak egy gyerekem van, de annyira nem érzem agyontámogatva magam. Sőt, arról talán hallottál, hogy ebben az országban a családok jelentős részének a gyerekvállalás egyenlő a lemondással és a szerényebb élettel.

2016. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Az egyedülálló, főleg 30 éves férfi megélhetése az ő magánügye. Azért, mert nehezebb neki megélni egy fizetésből, támogatás nem jár - főleg nem a "családok helyett".


Egyébként ebből a "családok helyett" fogalmazási módból látszik, hogy provokátroll vagy.


Nyilván neked nem tetszik - persze ez senkit nem érdekel -, de a családokat népesedéspolitikai okból támogatják.

2016. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért törli a válaszaimat?
2016. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3. "Nekem ugyan csak egy gyerekem van, de annyira nem érzem agyontámogatva magam."

Ez tényleg így van, 1 és 2 gyermek esetén nem sok támogatás jár. Tehát ezeket csökkenteni felesleges. A 3 és több gyermekesek támogatását csökkenteni csak felmenő rendszerben szabad, a már megszületett gyermekek esetén emberellenes megnyirbálni. Ha mégis csökkentenék valamelyik esetben, akkor inkább oktatásra kellene fordítani, mert az egy remek befektetés a jövőbe. Pótlék és ingyen lakhatás? Mégis minek ilyen támogatás? Miért nem kérsz praktikusabbat, pl. olcsó albérletet/bérlakásrendszert a munkaerőhiánnyal küzdő településekre, ahol az egyedülálló férfiak be tudnának költözni, jó fizetésért munkát vállalni, és pár éven belül családot alapítani.

2016. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idióta!
2016. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!