Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen jogon jár...

Szerintetek milyen jogon jár sportolóknak más adófizetők pénze?

Figyelt kérdés

pl:Egy focista nem termel szerintem semmit ennek ellenére rákényszerítik a népre hogy mindenki fizessen érte.

Nincs bajon a focival se más sportokkal de szerintem fizessen érte az akit érdekel ez nem közérdek ennyi erővel az e-sportokat űző emberkék is kaphatnának számítógépre állami pénzt.



2016. jan. 3. 21:29
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
9%
Na a libsik itt is látom, inkább örülnétek hogy kint vagyunk az EB-n! Sajnos sok ember nem képes belátni hogy ez azért van mert a focira költenek már. Nem úgy mint a gyurcsány meg bajnai akik ellenezték a focit!
2016. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
35%

"megérdemlik azt a pár forintot"



Meg az apjok faxát! Kötelet mindnek!

2016. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Akkor vagy kapjon minden sportoló vagy senki sem ,és nem pár forintról van szó hanem egy kisember fizetéséhez viszonyítva sokszor komoly pénzekről.


nem értem mitől különb egy focista egy akármilyen más sportolótól.


Erőltethetnénk a krikettet is államilag a foci helyett és lehetne sok megye 6-os krikett játékos aki megélne a bohóckodásból. Ez elég abszurd de focival sajnos majdnem ilyen állapotok vannak.

2016. jan. 3. 22:00
 14/45 anonim ***** válasza:
39%
Nem látok bele a sportszervezetek és klubcsapatok költségvetésébe, de megeszem a kalapom, ha a bevétük 99%-át nem a jegyárak illetve szponzorok fedezik.
2016. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

ez nem libsi nem libsi kérdés vagy érdekel a foci vagy nem...


engem nem érdekel és nem izgat hogy kijutunk-e, és szerintem felháborító dolog más pénztárcájába nyúlni azért mert te focimániás vagy.

2016. jan. 3. 22:02
 16/45 anonim ***** válasza:

Gyurcsány is épített stadiont, nem tudom miért vagytok oda. Van egyébként magyar űrprogram is. Építik a pikoműholdakat a műegyetemen.


nem tudom miért beszélünk úgy dolgokról, mintha legalábbis csak a focira lenne költve...

arra van költve ami mögött emberek állnak


az EÜ mögött ki áll? a nagy büdös senki nem mer kiállni egy alternatívával, hogyan lehetne hatékony vagy egyáltalán mennyiből


én emlékszem még amikor a Horváth Ágnes baráti kör állt be mögé nagy hurr-durral, hogy ők aztán megmutatják mennyire meg ehet csinálni az olcsó és hatékony eü-t

aztán mi lett a vége? eltünedező milliárdok, fejetlenség, adósság...

2016. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
a magyar focicsapatok nagy része kőkeményen veszteséges a kutya sem kiváncsí rájuk..
2016. jan. 3. 22:03
 18/45 anonim ***** válasza:
91%
Annyiban igazad van, hogy több sportot kéne támogatni, de abban nem hogy mindet. Szerintem azokat kéne, amik hozzák a nemzetközi eredményeket. pl.: az úszást, vagy a kézilabdát mindenki leszarja. Ennek ellenére, mint ahogy előttem mondták, kint vagyunk a VB-n, ha már "fizettél érte" örülhetnél neki...
2016. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
53%

"orulj neki hogy a nagyvezirnek nem az urkutatas a hobbija, mert akkor mars-urhajot epitenenk csilliardokert, nem nehany nyamvadt stadiont."


Meg is baxnám a száját.

2016. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

nem is kaptak stadiont...

a fradi, a diósgyőr, az ETO, és a debrecen + felújítják a népstadiont

meg a puskás akadémia de az egy másik történet

ezek a csapatok hozták az utóbbi évek nemzetközi szerepléseinek legjavát

egyáltalán nem a futottak még

2016. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!