Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen jogon jár...

Szerintetek milyen jogon jár sportolóknak más adófizetők pénze?

Figyelt kérdés

pl:Egy focista nem termel szerintem semmit ennek ellenére rákényszerítik a népre hogy mindenki fizessen érte.

Nincs bajon a focival se más sportokkal de szerintem fizessen érte az akit érdekel ez nem közérdek ennyi erővel az e-sportokat űző emberkék is kaphatnának számítógépre állami pénzt.



2016. jan. 3. 21:29
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%
Maximálisan egyet értek veled. Valamint stadionokat sem szabadna építeni, amikor az egészségügy a béka feneke alatt van.
2016. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
83%
Jó de e-sportban nem lehet annyi pénzt mosni mint a focival.
2016. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
felszokták hozni a stadionépítés melletti érvnek azt ,hogy de hát fellendíti az építőipart. Igen valóban de az utak és iskolák rendbetétele is fellendítené és az sokkal inkább közügy mint egy sport amit vagy szeret valaki vagy nem.
2016. jan. 3. 21:36
 4/45 anonim ***** válasza:
74%
Nem jár egynek se lófax se.
2016. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
40%

A magasépítés emberigényes. Az utakhoz meg ilyenekhez csak gépek kellenek.


Az eü-t meg nem ez a pénz hozná rendbe, maradjunk annyiba.

2016. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

utolsó szerinted akkor ezt a pénzt sehogy nem lehet jobban elkölteni és tekintve hogy a költségvetéshez viszonyitva kevés nyugodtan pazaroljuk el, mi az a pár ezer ember adója odase neki?


Amúgy meg több út felújítása ugyanolyan emberigényes mint egy stadion

2016. jan. 3. 21:46
 7/45 anonim ***** válasza:
67%
A mezei állampolgárnak - mint nekem pl. - van beleszólása az államkincstárba befolyt adó elköltésébe az adója 1+1%-ának erejéig. A többiről a választott képviselői döntenek. Vagyis az adó 98%-ának a kezelésébe nincs közvetlen beleszólása, az ilyen gyakorikerdesek.hu-s kommentelői odamondogatások bármennyire szimpatikusak esetenként, teljességgel haszontalanok.
2016. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy hasztalan de úgy gondolom ha pár ember elgondolkozik ezen aki eddig még nemtette talán nem szavaz utána ilyen pártra és ez nekem már elég.
2016. jan. 3. 21:47
 9/45 anonim ***** válasza:
79%
A jó teljesítményükkel ők pozitívan reklámozzák az országot. Azért megérdemlik azt a pár forintot. Csak az a szomorú, hogy a vezetőik és a vezetőink is borzaasztó összegeket nyúlnak le. Azon lenne érdemes háborogni.
2016. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
orulj neki hogy a nagyvezirnek nem az urkutatas a hobbija, mert akkor mars-urhajot epitenenk csilliardokert, nem nehany nyamvadt stadiont.
2016. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!