Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen jogon jár...

Szerintetek milyen jogon jár sportolóknak más adófizetők pénze?

Figyelt kérdés

pl:Egy focista nem termel szerintem semmit ennek ellenére rákényszerítik a népre hogy mindenki fizessen érte.

Nincs bajon a focival se más sportokkal de szerintem fizessen érte az akit érdekel ez nem közérdek ennyi erővel az e-sportokat űző emberkék is kaphatnának számítógépre állami pénzt.



2016. jan. 3. 21:29
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
De ez egy hobbi miért kell ráerőltetni a népre? ezt nem bírom felfogni kijutottak hurrá mi közöm hozzá?
2016. jan. 3. 22:08
 22/45 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy magyar vagy, örülj neki hogy a néped elért valami eredményt, amire te a noname lázadozásoddal képtelen leszel. (19es válaszolóra is vonatkozik). Hozzatok létre egy pártot, induljatok választáson. Tudom hogy nem ilyen egyszerű, de vállaljátok fel magatokat, mert ennek így névtelenül semmi értelme nincs.
2016. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

kíváncsi vagyok ennyire örülnél-e utolsó ha a te pénzeden ki képeznének egy CS-GO játékost akkor is ennyire büszke lennél-e vagy csak a focira vagy büszke (amire szerintem amúgy nem kéne magyar szinten)


egyébként én nem az ilyenektől látom az országot jónak nem ettől lesz élhető egy ország ez egy apróság szerintem te úgy látom ha valaki nem a te pártodat fogja az már lázadó.

2016. jan. 3. 22:15
 24/45 A kérdező kommentje:
de" úgy látom elírtam bocsánat
2016. jan. 3. 22:16
 25/45 anonim ***** válasza:
91%

" inkább örülnétek hogy kint vagyunk az EB-n!"


Ez kotelezo? Szolj, es akkor majd orulok. Amugy meg lexarom.

2016. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha ez a CS-GO elismert lenne nálunk és a játékosok nemzetközi versenyeken nyernének, és hoznák a sikert Magyarországnak akkor nyugodtan kaphatnák a támogatást. De nem kell leszólni a futballt, mert mint már említettem, kijutottunk az eb-re, mit vársz még többet egyelőre? . Az, hogy fizetned kell-e vagy sem, nincs beleszólásod, fizeted... Én is fizetem, mindenki más is fizeti... Névtelenül bárki tud panaszkodni, bárhol, bármikor. Valamiért mindenki bekussol ha épp lehetőség van felszólalni... Te sem szólalsz fel nyilvánosan, nem teszel semmit ellene, ergó elfogadod a helyzetet.
2016. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

ne háborogj utolsó egy fórum nem kötelező ide írni ha nem érdekel egyébként, élőben is vállalom bármikor ezt a véleményem.


És miért kell mindenbe beletörődni és kussolni? A demokrácia nem erről szól

2016. jan. 3. 22:29
 28/45 A kérdező kommentje:

Azt várom hogy ne legyen magától értendő az ilyen hozzállás hogy " befogom a pofám fizetek és örülök"


ez elég birka szemlélet

2016. jan. 3. 22:30
 29/45 anonim ***** válasza:
Mert teszel valamit ez ellen? Voltál már pl tüntetésen, vagy valami? Mert az online lázítom a népet nem számít annak.
2016. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Mert mégis mit lehet tenni, hogy kéne kikerülni ezt a birka szemléletet? Ettől függetlenül fizeted tovább, csak még a közérzeted is szar lesz emiatt... Bele kell törődni, ez van, ezt kell szeretni
2016. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!