Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen jogon jár...

Szerintetek milyen jogon jár sportolóknak más adófizetők pénze?

Figyelt kérdés

pl:Egy focista nem termel szerintem semmit ennek ellenére rákényszerítik a népre hogy mindenki fizessen érte.

Nincs bajon a focival se más sportokkal de szerintem fizessen érte az akit érdekel ez nem közérdek ennyi erővel az e-sportokat űző emberkék is kaphatnának számítógépre állami pénzt.



2016. jan. 3. 21:29
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

"ezek a csapatok hozták az utóbbi évek nemzetközi szerepléseinek legjavát"


Azaz a semmit? Vagy a selejtező első körében kiesni már teljesítmény?


Felcsútról meg miért is ne beszéljünk? Csak mert vitya ablaka alatt van a stadion? Ami kétszer akkora mint a falu? Na, meg ami lopott egy nevet magának? :-)

2016. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogyha erre nem költenének akkor az én zsebemben maradna, és igen van ezer más ennél nagyobb lehúzás csak ez olyan abszurd módón van találva számomra.
2016. jan. 4. 14:44
 43/45 A kérdező kommentje:
abszurd módón van tálalva""
2016. jan. 4. 14:45
 44/45 anonim ***** válasza:
#40:"A sportolók példaképek".Perste,csak nem a magyar labdarúgók.Akit a mai gyerekek közül érdekel a foci,annak Messi,Ronaldo és társaik a példaképek.És hiába is öntik az állami pénzeket a fociba,ezen belátható időn belül változtatni nem fognak."A legtöbb sportoló alig kap állami támogatást". Ez pont a focira nem igaz.Pedig még a sportolók közt is sokan vannak,akik méltóbbak lennének rá. "A sportolóknak magántámogatói szoktak lenni.Az meg kőkemény,ha nincs eredmény,nincs pénz sem".És ez baj?Nem ez lenne a normális?Az meg szerintem érdekes felfogás, hogy ha nem adnák ezeket a százmilliárdokat a focira, akkor sem lenne kevesebb az adó,meg ez nem oldaná meg sem az egészségügy,sem az oktatás gondjait.Persze,hogy nem de csökkentheti azokat.És azért kórházi,orvosi segítségre például,bárki,bármikor rászorulhat,tehát közérdek,hogy minél jobban működjön.Azért a foci,nem ugyanez a kategória.
2016. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Feketeruhasember ***** válasza:
Szerintem meghatározhatatlan az a határvonal amire pazarlás már költeni. Nem lehet mindent megszüntetni, csak azért mert nem jó az egészségügy.
2016. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!