Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen gyermekkori trauma...

Milyen gyermekkori trauma érhette azokat akik fél óránként megkérdezik hogy most akkor tényleg lesz sorkatonaság?

Figyelt kérdés
Vagy pl ezt: Kiket érint? Hova menekülhetek? Ha egyik lábam hiányzik akkor is be visznek? És ehhez hasonlók. Mikor egyszer sem hangzott el konkrétan hogy bevezetik. Csak annyi hogy esetleg talán majd egyszer a jövőben aki akar önkéntes alapon kaphat valamiféle kiképzést.
2016. jan. 17. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látták Kövér Lászlót hosszú hajjal és vágatlan bajusszal! :-)
2016. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Az apjuk, aki volt sorkatona és életre szóló barátságokat között ott, és férfi lett belőle, elfelejtette a gyerekét megnevelni, ezért életképtelenné vált.
2016. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami.
2016. jan. 17. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Baromi egyszerű az egész.

Van egy halom, a való életben nehezen érvényesülő, rendre a szociális ranglétra alsó részén lévő ember, javarészt fiatalok és gyerekek, akik rendkívül frusztráltak amiatt, hogy nekik nem jött össze az élet, a megoldást pedig egy olyan rendszerben látják, ahol a náluk sikeresebbeket ugyanolyan megaláztatások érik, mint őket, kvázi szeretnék látni, hogy a náluk jobbakat jól megagyalják. A kommunizmus se épp a legcsóróbbak között volt a legnépszerűbb, ők is azt akarták, mint az ide írogató, sikertelen emberek, azaz, hogy a náluk jobbak szenvedjenek.

2016. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam sorkatona, de nem is rettegnék tőle, ha bevezetnék.


Viszont akárhány embertől aki volt sorkatona, azt hallottam, hogy az egész abból állt hogy félművelt alkoholista parancsnokok csesztették őket, háborúban csak golyót fogni lettek volna jót. Illetve hogy a felszerelésük jó része használhatatlan volt, pl. egyszer amikor a harckocsikat beindították, a nem tudom hányból csak egy nem robbant le.

2016. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem gyerekkori trauma, hanem 2/3-os fidesz trauma, hogy ha meghallunk egy agymenést egy politikus szájából már nem tehetjük meg, hogy legyintünk rá sajnos. Elveszik a magánnyugdíjakat??? Jajj ne legyünk már komolytalanok, ugye....
2016. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!