Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csa a 30-40 közötti nők...

Miért csa a 30-40 közötti nők hibásak azért mert nics elég, gyerek, a férfiak feleőssége hol marad?

Figyelt kérdés
Ez elég érdekes annak fényében,hogy közben meg a csapból is az folyik,hogy 30 feletti nőként azért nehéz a társkeresés,mert ők már családot szeretnének,a férfiak meg rögtön menekülőre fogják,ha szóbakerül az esküvő meg a gyerek.Akkor ki is a hibás???És van benne igazság,mert én is ezt látom a környezetemben.A 30-45 közötti pasik söröznek,buliznak,karriert építenek,és huszonéves csajok utánn szaladgálnak(van ismerősom aki ki is fejtette,hogy többek között azért mert azok még nem teszik fel a "rakjunk fészket lemezt").Ehhez képest most a közvélemény nagy része a szingli nőnknek esett neki,akinek a nagy része szeretne gyereket,csak épp pont,hogy férfit nem talál a projekthez....

2016. jan. 17. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Hát igen, aki férfi helyett pasit akar, az ne panaszkodjon.

A pasi nem a férfi szinonimája.



Mielőtt megjelenik a femináci lepontozóbrigád, halkan megjegyezném:


Minden férfit nő szül és nő nevel olyanná, amilyen lesz.

Tessék normális férfit nevelni és nem panaszkodni.

A nevelés nem abból áll, hogy odacseszem a tévé elé, rálőcsölöm nagyira vagy bébicsőszre.

2016. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nos én egyes számban mondanám h nekem spec nem hiányzik se a gyerek se a házasság az életemből bár még csak 27 vagyok.

Ettől függetlenül mindenki úgy éli világát ahogy neki tetszik.


"A 30-45 közötti pasik söröznek,buliznak,karriert építenek"

Esetleg csináld te is azt ahelyett h itt keresed a bűnbakokat.

Ha házasságban gondolkodsz akkor részvétem az ma már halott. Nyugodtan nézd meg a számokat.

Mondjuk 50 évvel ezelőtt és ma.


És hagyd a gyerekesdit a fenébe inkább menj nyaralj valahol v b nőddel.

2016. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Azért kedves kérdező, mert mindig mindenért egyszerűbb a nőket hibáztatni. Elég ha csak ezen az oldalon szétnézel. Mit látsz? A férfi éltető kommentek 100%-ra felpontozva, a nők mellett kiálló kommentek meg 40%-ra lepontozva. Sokan végig se gondolják, hogy az illető mit ír, ha már a nő támogatás a lényege, akkor már mehet is a piros lefelé mutató kéz.

Egyszerűen eszméletlen hány "férfi" van itt, akinek nem jutott nő vagy valami más okból kifolyólag a frusztrációját így próbálja meg levezetni.

De távolodjunk el ettől az oldaltól...nézzünk szét a világban. Ha egy nőt molesztálnak, akkor jön a kérdés, hogy milyen ruhát viselt? Rövidgatyát fehér toppal? Nahát, akkor az egy r*b*nc, meg is érdemli. Ez az általános reakció.

A férfiak felelőssége? Na ne röhögtessük egymást, nekik olyan nincs, csak jogaik vannak. Természetesen tisztelet a kivételnek (nem, nem a férfiak ellen ágálok, szerencsére a környezetemben, magánéletemben rengeteg a pozitív férfi példa, de ha szétnézek a világban, egyszerűen elborzadok).

És igen, ezt bizony állíthatom, hogy a legtöbb férfi egyszerűen nincs tisztában azzal, hogy milyen nehéz helyzetben vannak még mindig a nők. Oké, egyenjogúság, de az a baj, hogy ez még mindig csak elméletben létezik, meg esetleg még papíron is le van írva de a gyakorlatban meg az van, hogy amíg a férfi jobb esetben eljárogat dolgozni, addig a nő dolgozik, gyereket nevel, mos, főz, takarít. Már ne is haragudjon meg senki, de ez már néggyel több dolog, mint amit egy férfi általában csinálni szokott. Ismételten csak tisztelet a kivételnek, ezt most az egyedül álló apukák ne vegyék magukra, meg senki egyéb olyan férfi, aki tudja magáról, hogy rá ez nem jellemző.

Nagyon sok nő, már húsz évesen is szívesen lenne anya, de egyszerűen nem tehetik meg azt, hogy kiállnak az utcára egy táblával a kezükben, hogy gyere nyugodtan ejts teherbe. A nőknek is ugyanúgy joguk van ahhoz, hogy annak szüljenek, akinek a szeretnének és könyörgöm ne az legyen már a megoldás, hogy akkor tessék egyéjszakáskalandozni, mert akkor hova fajul így a világ?

Mint azt már mondtam az én életemben számos olyan férfi szerepel (vagy szerepelt), akik elmondhatják magukról, hogy ők igenis a pozitív példák, tehát tudom, hogy nem olyan elkeserítő még a helyzet, de nem is lesz jobb, sőt...

Kicsit észhez kellene már térni nem csak mindig a nőket szapulni csak azért mert nem vetik hanyatt magukat a férfiak minden kívánságára. Az a középkorban divat volt, de most már tessék belátni, hogy nem csak kötelességeink vannak, hanem jogaink is. akinek ez nem tetszik az máris mehet a legközelebbi arab országba, garantálom, hogy arany élete lesz...

Ne legyen már az, hogy ha valahol szóba kerülnek a nők jogai, akkor rögtön jöjjenek a "femin*ci" meg "l*szbi" meg az ehhez hasonló f*gyatékos jelzők. Ezzel semmit nem lehet elérni, legfeljebb annyit, hogy kiröhögik az illetőt, ráadásul egy igencsak mutatós szegénységi bizonyítványt állít ki magáról.

A nőknek nem csak kötelességeik vannak, mint ahogy a férfiaknak sem csak jogaik vannak. Lehet, hogy eddig így volt, de a világunk rohamosan változik, ideje belátni mindenkinek, hogy az eddigi állapotok többé már tarthatatlanok.

2016. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%

13-as, mielőtt elkezdesz panaszkodni a férfiakra, arra a mondatomra még nem reagáltál, hogy "minden férfit nő szül és nő nevel olyanná, amilyen lesz".


Szóval végre el kéne ismerni a nők felelősségét a gyereknevelésben. Amilyen az anya, olyan lesz férfi lesz a fiúgyerekből.

2016. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy arra számítottam is 0% lettem. De ez nem probléma mert ez is csak engem igazol. A férfiak egyszerűen nem képesek belátni, hogy nem megoldás, hogy mindenért a nőket teszik felelőssé.

A gyermek nevelés pedig nem csak egyedül a nők felelőssége. Csak abban az esetben van ez így ha a nő egyedül neveli gyermekeit, akkor nyilván egyedül rá hárul a felelősség, de egy házasságban nem egyedül a nőt kellene hogy terhelje a felelősség.

Szerencsére én olyan ilyen családban nőttem fel, édesapám is igencsak kivette részét a nevelésünkben. Összeomlott a világ? Hát eddig még nem.

De ezen az oldalon aztán magyarázhatom...

2016. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!