Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen intézkedések megnevel...

Az ilyen intézkedések megnevelnék a fiatalokat?

Figyelt kérdés

Ma amikor a fiatalok körében népszerú a züllött, hedonista életmód a különböző divatirányzatok páwa, emo stb. úgy gondolom itt az ideje fegyelmezni őket:


-sorkatonaság bevezetése ahol a fiatalok megtanulnák a bajtársiasságot és a tisztelet(szülők,tanárok idősebbek stb iránt)


-militarista rendőrállam kiépítése, és vonzóvá tenni a rendőri pályát a fiatalok körében a közbiztonság növelése érdekében


-a Tv-ben a média szennyei helyett propaganda músorok mennének ahol a nemzetet és államot dicsőítik


-modern zenék helyett Mozart és Wagner alkotásait hallgatnák a fiatalok


-nemzeti nevelés az iskolákban, hazaszeretet kell beléjük nevelni


-erkölcsi szigor: a hagyományos keresztény értékek tisztelete és annak megfelelően kell élniük az életüket kicsapongástól mentesen


Ezektől jól neveltebbek lennénekk a fiatalok?



2016. jan. 24. 13:12
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
66%

Az embereknél már nagyon kezd betelni a pohár a begyepesedett fajtáddal!

Nehogy megüttessétek magatokat, mert nagyon fájni fog!

2016. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
89%
Aki itt pofázik ugye mind volt katona? Nem csak a Call of Duty előtt ül?
2016. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

"Aki itt pofázik ugye mind volt katona? Nem csak a Call of Duty előtt ül?"

Én nem voltam mégis a szüleim megtanították, hogy mi a tisztelet, mi a becsületes, mi a helyes és mi a helytelen. Sportolok és a csapatban is elég sok mindent megtanultam. Milyen küzdeni másokkal a közös célért, emelt fővel veszíteni és együtt nyerni. A keresztény értéket pedig megtanultam a nagymamámtól és édesanyámtól, mert a dédnagyapám pap volt.

Apám volt katona, de ahogy meséli semmi extra, bár néha jó lehetett volna úgy berúgni, ahogy néhány bajtársa tette.

2016. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
92%

"Te ostoba állat! Mondd már meg nekem, hogy mi a hazugság a belinkelt cikkben! Ne az ökörségeidet szajkózd, hanem indokolj!"


A 444 szerinte provokatív, hazug, ferdítő "libsi" oldal :D

Pedig leírja azt, ami valójában megy Hazánkban!

Aki nem jár nyitott szemmel, csak a Fideszes közmédiát hallgatja, figyeli, nyilván azt gondolnák, hogy itt mindin olyan "Hawaii, DJ, napfénytető"...

Pedig a valóságban nem így van!

Egy Hajdú-Bihar megyei településen egyik ismerősöméknél nagyon nagy bajok vannak, munkahelyük felmondott, mindkét szülő munkanélkül vannak, sehova nem veszik fel őket, lány ismerősöm most érettségizne, Karácsony óta megy a háború, verekedés, veszekedés, idegösszeroppanása van és gyakran fontolgatja az öngyilkosságot, mert nincs semmi kilátás!

Hol van ilyenkor a szegényeket "segítő Orbán"???

2016. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

#26


Pontosan erről van szó!

Hányok már a habos-babos, cukormázas baromságaiktól, hogy itt mindenki legalább 250-300 ezer forintot keres, aki dolgozik, minden rendben van és ehhez hasonlók!

2016. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

"Ja persze, de ha én mennék oda hozzád és elkezdeném a rád kényszeríteni a mondjuk Internacionalizmus vagy Ateizmust akkor neked se tetszene, pedig hidd el, hogy én csak neked akarok jót."


Mindkettő káros felforgató eszme!


"Az embereknél már nagyon kezd betelni a pohár a begyepesedett fajtáddal!

Nehogy megüttessétek magatokat, mert nagyon fájni fog!"


A fajtámmal?


Szóval te szégyennek tartod, hogy vannak még akik büszkék a magyarság évezredes történelmére és fontosnak a hagyományos értékek tiszteletét?


"Kinek drágább rogy élete mint a haza becsülete"


22-es!


A felnőttek jelentős része szintén a média agymosása alatt áll.


A 444 pedig provokatív, uszító és gyűlöletkeltő oldal.

2016. jan. 24. 14:44
 27/47 anonim ***** válasza:
89%
"Mindkettő káros felforgató eszme! " Csak neked az, másoknak tetszik vagy esetleg jönne az Iszlám Állam és rád erőltetnék a iszlámot, mert szerintük az a jó. Semmivel sem lennél másabb tőlük, csak másban az értékrended.
2016. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
92%

Akkor a Fideszfiyelő is "provkatív"?

Akkor miért van az, hogy a Szolnoki Fideszes képviselő nem tudja megmagyarázni, miből vett nemtudom hány hektár földet az árverésen, miért zárkózot el a kérdés elő?


[link]

2016. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
*Fideszes polgármester
2016. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Abbahagynátok a troll etetését?
2016. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!