Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen intézkedések megnevel...

Az ilyen intézkedések megnevelnék a fiatalokat?

Figyelt kérdés

Ma amikor a fiatalok körében népszerú a züllött, hedonista életmód a különböző divatirányzatok páwa, emo stb. úgy gondolom itt az ideje fegyelmezni őket:


-sorkatonaság bevezetése ahol a fiatalok megtanulnák a bajtársiasságot és a tisztelet(szülők,tanárok idősebbek stb iránt)


-militarista rendőrállam kiépítése, és vonzóvá tenni a rendőri pályát a fiatalok körében a közbiztonság növelése érdekében


-a Tv-ben a média szennyei helyett propaganda músorok mennének ahol a nemzetet és államot dicsőítik


-modern zenék helyett Mozart és Wagner alkotásait hallgatnák a fiatalok


-nemzeti nevelés az iskolákban, hazaszeretet kell beléjük nevelni


-erkölcsi szigor: a hagyományos keresztény értékek tisztelete és annak megfelelően kell élniük az életüket kicsapongástól mentesen


Ezektől jól neveltebbek lennénekk a fiatalok?



2016. jan. 24. 13:12
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
82%

Öregem, ez nem troll, ez teljesen komolyan gondolja.

Tele van ilyenekkel az ország és egyre több lesz.

Haverom például önkéntes tűzoltó és van náluk egy srác, aki szolgálati idő alatt folyamatosan a gép előtt ül a laktanyában is ilyen konteós oldalakat olvas és nekik is folyamatosan szónoklatokat tart a chemtrail-ről.

A legújabb mániája, hogy Putyinnak valami ecetbombái vannak, amiket ránkdobálna, ha megtámadnánk az oroszokat.

Már rendesen bezárják őt a szobába, hogy ne kelljen hallgatniuk. :D

2016. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
91%
Imádom mikor mások mondják meg helyettem, hogy mi vagyok és mi nem vagyok.
2016. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
66%

#34


Én meg a hozzád hasonlókon röhögök jókat. :D

2016. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Jólneveltebbek nem,de esetleg önálló gondolatoktól mentes alattvalók igen.Már úgy értem azok,akik maradnának.
2016. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Úgy tudok röhögni azokon, akik annyira ragaszkodnak hűen szeretett bölcs vezírükhöz, hogy még azt sem tudják megmondani, hogy intézkedéseik miért jó! :D


https://www.youtube.com/watch?v=M0GRAhWAIM8

2016. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
69%
A sorkatonasággal nincs semmi probléma, de szerintem nem csak a katonakorú fiatalok neveletlenek, sőt. Amikor az ötödikes taknyos gyerek sem tudja már hogy hol a helye, akkor a sorkatonaságot felesleges említeni.
2016. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
#39:Azért lehetnek gondok a sorkatonasággal is.Talán elég ehhez elolvasni Kövér László 1990-es véleményét.Különösen tanulságos összehasonlítani a "mai" Kövér László véleményével.
2016. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Jeffrey Spender ***** válasza:
Kár, hogy a pálinka és Wartburg már nem menő.
2016. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

#12

Beszélnél kicsit érthetőbben, pls? :D

2016. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

'Szégyellem magam miattad, hogy így gyalázod a saját nemzetedet.

Te nem vagy magyar maximum magyar állampolgár.'


Inkább téged lehetne a nemzet szégyenének nevezni. Mindenkit ócsárolsz, aki nem bólogat veled együtt :)

2016. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!