Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Salgótarjániak! Kire fogtok...

Salgótarjániak! Kire fogtok szavazni február 28-án?

Figyelt kérdés
Ki szavazna még az mszp-re? 1,2 milliárd hiányt okoztak a városnak és elszakították tőlem a testvéremet. Ki akar még rájuk szavazni?
2016. jan. 30. 11:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ahogy nézem fekete zsolt oldalát szinte csak öregasszonyok meg öregek írnak oda.

Az iskolámban sokan nem örültek az eredménynek. Most azt tervezzük hogyan tudnánk pestre költözni, mert nem akarok minden reggel másfél órát gyalogolni a suliba. (meg akarják szüntetni a helyi járatot)

2016. márc. 4. 17:30
 12/13 anonim ***** válasza:
#11: Én meg azt látom hogy örülnek! Én 23 éves vagyok, a környezetem is örül. De költözzetek, magánügyetek.:)
2016. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha esetleg lenne diákmunka akkor gyorsabban el tudnánk menni. De még a közmunkát is megszüntették, úgyhogy nem hiszem hogy lesz diákmunka. Majd megpróbálok kérni a szüleimtől.
2016. márc. 4. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!