Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Salgótarjániak! Kire fogtok...

Salgótarjániak! Kire fogtok szavazni február 28-án?

Figyelt kérdés
Ki szavazna még az mszp-re? 1,2 milliárd hiányt okoztak a városnak és elszakították tőlem a testvéremet. Ki akar még rájuk szavazni?
2016. jan. 30. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Győzikére!
2016. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyugtasson a tudat hogy nálunk fidesz van de a hiány is duplája. Szóval az ott élők majd eldöntik, de MSZP-re fognak szavazni az biztos. Mint minden más pártra is.
2016. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A Fidesz még talán 1 fokkal jobb, de azok is olyanok mint az mszp. A testvérem érettségi után próbált munkát keresni, de nem talált. És ha rosszul választanak az embereket akkor nem csak a testvéremet de a szüleimet se láthatom. Én a jobbik pártján vagyok mert ismerem a polgármesterjelöltet és az ő lánya külföldön van.

Arról ne is beszéljünk hogy csődbe vitte a várost az mszp és még van képük mutogatni magukat.

2016. jan. 30. 13:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért "jobb" a Fidesz, kérdező???

Mert piszkosul nem jobb az MSZP-hez képest, sőt!!!

Sokkal rosszabb a Fidesz!!!

Jobb neked az, hogy mindent államosítanio akarnak, magukévá akarják tenni és minden céget hozzá nem értő Fideszes államtitkárok vezessenek???

Szétnéztél a kórházakban és az iskolákban, mik uralkodnak ott???

Mit gondolsz, miért menekül el sok szakképzett orvos ebből az országból és miért szerveznek a tanárok megmozdulásokat országszerte???

Mert "király" a Fidesz politikája???

Több megmozdulás és elégedetlenség van itt a 2010-es kormányváltás óta, mint a Gyurcsány-féle MSZP idején!

2016. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondtam hogy 1 fokkal jobb, de szinte ugyan olyan mint az mszp. Én is mindkettőt utálom, de a fidesz csak azért 1 fokkal jobb mert ritkán (mondjuk 2 évente) csinálnak 1-2 jó dolgot.
2016. jan. 30. 15:47
 6/13 anonim ***** válasza:
A Fidesz ma úgy működik: ránéznek a közvélemény-kutatásokra, amiben az van, hogy nagyon magasan az elsők. Akkor minek emeljünk fizetéseket, minek csökkentsünk adót stb., hisz akkor is nyerünk, ha nem teszünk jót. :( Ezért (ha salgótarjáni lennék), vmi baloldali pártra szavaznék. De nem azért mert bennük jobban bízok. De annyira mégsem pofátlanok, mint a Fidesz emberei, akiknek a felfogása szerint az emberek nem egyenlőek.
2016. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én meg a jobbikban bízok. A baloldal leszerepelt szerintem azzal hogy csődbevitték a várost.
2016. jan. 30. 17:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Dönts úgy, ahogy te a legjobbnak ítéled meg :)
2016. jan. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok salgótarjáni, de a helyetekben inkább a Fideszre szavaznék, ne hogy a kormány megbosszulja, hogy nem a fideszes nyert! :-)

De amúgy mindegy.

2016. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyert Fekete Zsolt! Én rá szavaztam! Más normális nem volt.
2016. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!