Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz nemzeti érzésű...

A Fidesz nemzeti érzésű pártnak számít?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 01:10
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%

#10


Mi van, nem tetszik, hogy a jobbágyok nem tűrik el a sorsuk?

2016. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
0%
Tán lehet azért ilyen a "sorsod" mert ennyire hülye vagy. Még az is előfordulhat, nem? Vagy tuti hogy azorbánahibás mer 'egydiktátor észaragazdaságösszeomolottazország?
2016. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%

"Tán lehet azért ilyen a "sorsod" mert ennyire hülye vagy."


Igen? Mennyire vagyok hülye, felsőbbrendű, nemes uram? Mennyire hülyék a mocskos jobbágyok?


"Vagy tuti hogy azorbánahibás mer 'egydiktátor észaragazdaságösszeomolottazország?"


Igen, a kizsákmányolás és fosztogatás elkeserítő méreteket öltött.

Nem ebben reménykedett a nép 2010-ben.

2016. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
16%
Látszólag, most igen. Valójában elvtelenek. 20 éve még nagy liberálisok voltak, azelőtt meggyőződéses komcsik meg kisz titkárok. Az egyetlen nemzeti érzésű párt az a Jobbik.
2016. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
72%

"Hát ez azért kur.a érdekes, mert az összes nemzetközi gazdaságkutató, meg minősítő is felfelé pontozza a gazdaságot. Konkrétan az utóbbi 10 év legjobb számait hozta a magyar gazdaság tavaly. Ugyanez igaz az államháztartásra. "


És akkor miért van, hogy ebből nem érzünk semmit? Miért van, hogy iskolákban pl nincs fűtés napokig? Vagy miért van, hogy menekülnek innen az orvosok meg az ápolók? Miért van, hogy a nyugdíjrendszer 10 éven belüli összeomlásáról beszélnek ugyanezen elemzők? Miért van, hogy bármerre megyek kocsival, törik a kereke, mert olyan sz.r az úttest? (Autópálya is!) Hol van az a pénz, amit az általad felvázolt hihetetlen fejlődésből látnunk kellene?

Meg azon is gondolkozz el, hogy az általad említett "minősítők" nem "hitelminősítők" e véletlenül! Játszhatunk a szavakkal, de sokra megyünk a bóvli 2-ből bóvli 1-re való felminősítéssel, ha ebből semmit nem érzünk...

2016. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
87%

"A Fidesz nemzeti érzésű pártnak számít?"


Hát persze, de csak az tartozik a nemzethez, aki a Fideszre (vagy legalább a Jobbikra) szavaz. Aki nem, az liberálbolsevik judeokapitalista, bőrszínű piréz, vagy migráncssimogató.

2016. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%

#16 - és nemzetromboló, magyarellenes, hazaáruló.

Ezért utálom a Fideszt, de nagyon, mert ő mondja meg, hogy ki az "igaz magyar" és ki nem.

Én szeretem Magyarországot, az anyanyelvemet is, de őket nagyon nem.

És nem érzem magam hazaárulónak, mint ahogy nem is vagyok az.

2016. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz egy nemzetieskedő párt. Csak képzeli és hirdeti, hogy nemzeti érzelmű.
2016. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
Miről beszéltek, még hogy ez az álnemzeti párt mondja meg, hogy ki a magyar? A Fidesz fele nem is magyar, főleg a vezetőik.
2016. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
0%

az egy dolog, hogy egy iskolában nincs fűtés, én az állami fenntartó ehlyében ránéznék a suli vezetésének körmére, hogyan is gazdálkodik. Az lenne a probléma, ha általános lenne ez a helyzet a legtöbb oktatási intézményben. Anno pl a baloldali kormányok alatt az ELTE 1 hétre "lekapcsolt" vizsgaidőszakban, forráshiány miatt.

A briteknél 1 millió lengyel munkavállaló van. Ez lenne az eu légyege. Szabadon vállalhat mindenki munkát, ott, ahol többet fizetnek neki. Nemhogy nem baj, hanem konkrétan hülye lenne az az idegennyelvet jól beszélő ember, aki nem vállalná el 3 szoros bérért ugyanazt a melót.De ez általános dolog az EUban.

Az a helyzet, hogy köztetek, meg köztem az a lényeges különbség, hogy én tudom jól, hogy a baloldali kormányok visszarakták a rendszerváltás előtti gazdasági állapotba az országot. Gyakorlatilag a görög szintre. Orbánék meg ki birtak máászni belőle. Persze, értem én, hogy tök jó lenne, ha 5 év alatt el tudnák érni, hogy a versenyszférában annyi legyen a minimálbér, mint a belgáknál, de ez rohadtul irreális, pláne ilyen előzményekkel. Épp ma olvastam az indexen, hogy még az EUs szakértők is azon a véleményen vannak, hogy az ország az EUs támogatások nélkül is tudná tartani a növekedési ütemet. Ideje lenne felfogni, hogy a Gyurcsányferiék ideje alatt elérték, hogy nem pusztán lassult a növekedés, hanem NEGATÍV írányba fordult. Orbánéknak két évbe telt, mire NULLÁRA hozták ki. Az azt követő években pedig mindíg tudták növelni. Most tartunk 2,5-3% között, ami az EUs átlag felett van.

Igen, ebből nem érzel semmit, de legalább megvan az esélye az unokáidnak, hogy ők majd érezzenek. Tetszettetek volna 2002 ben nem az elmebetreg dilettánsokra szavazni. Mert 2001 ben még arról volt szó, hogy 2010 előtt bevezethetjük az EUrót, a közép, és keleteurópai országok közül mi teljesítettünk a legjobban. Utána lehet nézni. Meg annak is, mit műveltek a Feriék ezzel az előnnyel.

Szarból baromi nehéz ám várat építeni.

A nyugdíjrendszer fentarthatatlansága pedig ugyancsak EUrópai, általános probléma. Hadd súgjam meg, hogy a Fidesz ezen is dolgozik.

Nemtudom melyik baro.arcú irogatott nekem privátot, de hadd jegyezem már meg, mégis, miylen érveket lehet az ellen felhozni hogy : "fidesz szar, orbán dittátor, minden szar, mindmeghalunk,éhezünk", azon kívül, hogy hülye vagy pajtás?

2016. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!