Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz nemzeti érzésű...

A Fidesz nemzeti érzésű pártnak számít?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 01:10
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
0%

30-as: minden tiszteletem, hogy nem veszítetted el a türelmedet a vita alatt... Te vagy itt az egyetlen aki normális érvekkel alátámasztotta az álláspontját


A többi Orbán-gyűlölőnek meg javaslom, nézzen utána a nemzetközi elemzéseknek, mindenhol kimutatták, hogy sokkal jobban állunk mint 2010 előtt.


Korrupció és szegénység meg a világon mindenütt van, ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni. A korrupció a politika velejárója (aki megízleli a hatalmat az még többet akar szerezni, és fél hogy elveszíti azt), a szegénység meg a modern tásrsadalom velejárója. Egyébként Magyarországon a szegénységi arány az EU-s átlag alatt van, úgyhogy ezzel is mellélőttetek, kedves baloldali érzelműek.

2016. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:

# 29/31 Időpont 02-10 20:47


Te meg mit anekdotálsz? Persze. Szerintem akinek esze volt annak a tolla a közelében sem járt a fityisznek vagy az MSZP-nek. De én már csak ilyen hülye vagyok, hogy nem tetszik ez a neokomcsi azt csinálok amit akarok, a sok hülye meg tapsol típusú politika.

2016. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztem a nemzetközi elemzéseknek. Valahogy köszönő viszonyban sincsenek az általad elmondottakkal.

Igaz, én nem a "köz" tv "ittakánaán" jellegű hurráoptimista agymosását nézem.

2016. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
22%

Jah, nyilván utánanéztél...már idevertél volna hetvenöt linket, hogy bizonyítsd az igazad te komcsi gyökér. Ja, és külön viccesek azok a majmok, akik itt neokomcsiznak amikor a neomarxista párt (lmp) ott figyel az ellenzékben, meg ahogy írtam, az mszp is kezdi lopni a sziriza (szintén neomarxista) párt programját. Sikhülye majmok.

Egyébként pedig minden kormány azt csinál amit akar 4 évig. Feri is azt csinált, Horn gyuszi is azt csinált, meg Antall is azt csinált (konkrétan az MDF SZDSZ paktum lényege épp az volt, hogy az akkori alkotmányból módosítottak egy raklap , kormányt korlátozó részt)

Csak hüylék vagytok, és jobban esik orbánt gyülölni, és minden szart benyalni, amit oktalanul obégatnak nektek az indexen, meg a hvgban (meg a 444en(

2016. febr. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó a fennkölt stílusod igazán elragadó. Olyan Fideszes színvonalú, csak úgy árad belőle a mélykeresztényi szeretet.

Először is: Nem láthatatlan adatokról van szó, bárki számára elérhető. Másodszor, fogalmam sincs, telefonról hogy tudok linket kijelölni, harmadszor, egyébként sincs ilyen szándékom, az első pontban leírtak miatt. Mindazonáltal mivel számotokra csak a "köz"média agymosodája létezik, minden más forrásra legyintetrk, mint a gazdáitok. Azt hiszitek, hogy ha a törpe megtiltja a "szegény" szó használatát, ha a hajléktalanokat kitiltja a közterekről, azzal javított a helyzeten? Ez a Fideszes megoldás. Zárjuk el a problémát, kussoljunk róla és akkor nincs.

Okos emberek okos megoldása, cukrot nekik!

2016. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
62%
A KDNP a keresztény nem a Fidesz. Másrészt pedig ha a fidesz keresztény lenne, sem kellene nekem is annak lennem-bár hivatalosan az vagyok, ahigy te is-és nem vagyok vallásos kicsit sem. Csak a te fejedben egyenló a pártválasztás a vallásos hittel-ahogy látszik is szépen
2016. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
69%

Ahhoz képest Orbán apád is igen szorgosan tolja az egyhz szekerét. Hagyjuk ezt a mellérizsát!

Ami pedig engem illet: Még névleg sem vagyok keresztény.

Van még kérdés?

2016. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
55%

[link]


[link]


Na most akkor mi is van? Csak nem sikerült 2010 óta a munkanélküliséget 11%-ról 6,5-re csökkenteni? Még a végén kiderül itt, hogy azorbán csak jól csinál valamit


[link]


Szintén jól látható az államadósság csökkenése... Úgyhogy be lehet fejezni, és kinyitni a szemünket

2016. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

Ó, az áldott statisztika...

A tökéletes néphülyítés a tökéletes áldozatoknak. Churcillnek tulajdonítják a mondást, hogy csak annak a statisztikának hisz, melyet ő hamisított.

Segítek abban, hogy megrsd, hogy lehet statisztikát hamisítani. Tudom, nem fogod elhinni, de nem baj, a tények nem attól azok, hogy te elhiszed, vagy nem hiszed. Valóság itt, az orbáni Magyarországon.

Emberünk elmegy a munkaügyi központba, mert csórit kirúgták, megszűnt alóla egy újabb cég, amely kivonult hazánkból, vagy épp pályakezdő munkanlküli, tökmindegy, válassz egyet kedvedre. Szóval csóri elmegy munkát keresni. Na most ez eddig úgy működött, hogy megnézték, emberünknek mi a végzettsége, szakmája, egyéb képesítései és elsősorban ennek megfelelő munkt kínáltak. Ha volt. Aztán volt lehetőség átképzésre. Kötelezően csak a képesítésnek megfelelő munkaajánlatot kellett elfogadni.

Most nem ez van. Most az van, hogy leszarják mit végeztél és hány év a tapasztalatod. Álláskeresőnk bemegy, egyetlen ajánlatot kap: Közmunka, negyven valahányezres álomfizetésért.

Hogy mi a munka, nem tudod, mert csak helyszínt és dátumot kapsz, megnézni sem tudod. Ott kell döntened, kell, vagy nem? Ha nem, abban a pillanatban kikerülsz a regisztrált álláskeresők listájáról és hipp-hopp, javult a statisztika! Ez ám a nagy mutatvány, már-már büszkének kéne lennünk rá, ugye?

Orbán egyet tud nagyon jól: Hülyíteni a híveit. Abban tényleg jó. Mert közben egy dolgot felejtetek el: Gondolkodni. További önkéntes javulást eredményezett, hogy több, mint 700 ezer honfitársunknak abbritek adnak munkát, mert ők merő kalandvágyból elmenekültek a hazájukból. Na Ennyit ér a hű de frankó statisztikád.

2016. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%
Úgy meg nem kunszt államadósságot törleszteni, hogy lenyúlnak 3000 milliárdot az emberektől egy szemét zsarolással és elköltik arra, amire nem tehették volna.
2016. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!