Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz nemzeti érzésű...

A Fidesz nemzeti érzésű pártnak számít?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 01:10
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
További érdekesség, hogy a Nemzeti Bank(!) adatai szerint pl tavaly a harmadik negyedévben 32 milliárddal Nőtt az államadósság és ha akkor épp nem erősödött volna (átmenetileg) a Forint, az verte volna a 60 milliárdot. Így a bruttó államadósságunk meghaladta a 25 ezer milliárdot. Akkor most mire is verjük a mellünket?
2016. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
22%

Ertem, ha igy meg ugy lett volna, akkor nagyin szar lenne, de mivel nem igy lett, ezert ezert az utobbi 25 ev legalacsonyabb allamhaztartasi hiany szamai a tavalyiak 77% a gdphez viszonyitva.

Ezt hivjak gazdasagpolitikanak. Jobb fajtanak. Varga pl tavaly az ev penzugyminiszterenek lett valasztva europaban /es nem a fideszmedia valasztotta annak/ .

2016. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire okos vagy, akkor mutass nekem egy hiteles statisztikát, kedves 47%-os... Kíváncsi vagyok :D egyébként az eurostat miért is lenne hamisítva?


A munkaügyis példád meg egy baromság. Nekem valahogy még egyetlen ismerősöm sem járt így és nem azért mert fizetett kormányügynökök. Hanem tudod miért? Mert becsületesen megdolgoztak azért hogy jól fizető állásuk legyen! Nem pedig azt teszik mint az átlag magyar, aki csak siránkozik hogy semmi nem jó neki, de ahhoz már túl lusta hogy tegyen valamit a jobb életért. Inkább csak várja hogy a kormány kinyalja neki a semmiért. De szerencsére ilyen ingyenélőkből nem kér a kormányunk!

2016. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
17%

47% te annyira szanalmas vagy, hogy frankon el sem hiszem, hogy ilyen hulyek leteznek. Par napja meg azzal jatszottad az agyad, hogy megnezted a nemzetkozi statisztikakat, es rohadtul szarok vagyunk benne. Erre valaszul kapsz linkeket, amibol kiderul, hogy hazudtal, de nem am az van, hogy a pofad befogva lapitanal, hanem meg nyomod a fszagokat, hogy ezek hamisak, es azorban akkoris lopcsalhazudik.

Az osszes letezo kibszott adat azt mutatja, hogy a fidesz kormanyok alatt minden esetben mukodot a gazdasag, es fejlodott is. Ellenben az osszes baloldali kormany alatt meg recesszio, allamadosag novekedes, meg egyeb lofszok. Szeretnem jelezni te igenhulye, hogy a Medgyesi meg Gyorcsany valoban, es tenyszeruen hamis adatokat kuldott az EUnak az orszag helyzeterol /meg nekunk is/ Pnt mint a Gorogok...es pont ugy is jartunk volna, ha nem jon Orban. Es tudod mit? Leszarom, hogy a magannyigdijpenztarbol finanszirozta, es igy Mo meg tudott allni a sajat laban. Koszond meg azoknak akiknek a fszat jelenleg is szopkodod.

Arrol nem is beszelve, hogy a vilagon nem volt olyan elbszott magannyugdijpenztarrendszer mint nalunk, pont tudom, mennyi ertelme volt, ket rokonom egyazon helyen melozott, az egyik atnyergelt magannyugdijpenztarra. Talald ki melyikuk kapott tobb nyugdijat. Konkretan FELE anyi nyigdijat kap a hapsi. Illetve fel kellene fogni, hogy nem lett 'ellopva' a penz. Nyugdijat is fogsz kapni, es meg fosnod sem kell attol, hogy az a ceg csodbe megy, es bszhatod a befizeteseid-mert az allam valamivel erosebb piaci szereplo, mint a cegek- Bar teny, hogyha megint jonne egy baloldali kormany, akkor jogosan aggodnal, mert azok bzik siman fizeteskeptelenne tennek az orszagot egy even belul.

Szoval egy szo mint szaz, ostoba vagy mint seggem, en a helyedben elbujdosnek, ha ilyen hulye eletkeptelen barom lennek. Csumi

2016. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kételkedő!


Gondolom az mnb oldalát megtalálod önerőből is. Ha esetleg az megfelel hitelesnek...

2016. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%

"kedves" nagypofájú, ámde gondolkodni képtelen utolsó!


A nemzetközi elemzések egyrészt nem csak az államadósságot és a hamisított munkanélküliségi statisztikákkal foglalkoznak, másrészt vannak bizonyos jobboldali szimpatizáns elemzések, melyek ezekre a statisztikákra építve mondják, amit mondanak. Mások meg mögéjük néznek. Te az a fajta ostoba marha vagy, aki az elsőnek hisz, mert gondolkodni luxus.

Van még kérdésed? Ez volt az utolsó alkalom, hogy foglalkoztam veled. A nyálad 50km es körzetben fröcsög a primitív gyűlöletedtől. Én meg nem társalgok buta majmokkal. Tehát vagy moderálod magad, vagy mostantól magaddal fogsz társalogni, mert le se szarlak.

2016. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

"az eurostat miért is lenne hamisítva"

Ha ezt komolyan kérdezed, akkor naivabb vagy, mint a birkák...oh...bocsánat...a Fidesz rajongóinak legtöbbje...

2016. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%

# 38/47 Időpont ma 14:48


Persze. Csak az utóbbi statisztikában benne vannak a (hiperturbózott) közmunkások, meg a külföldiek is. Előbbiben meg nincsenek. Ennyit a statisztikádról.

2016. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
41%

Hova nezel 'mogeje' te szerencsetlen? :-). Meg mi van, ha benne vannak a kozmunkasok? Mi? Sokkal jobb lenne, ha ezek az emberek bakfitty segelybol tengodnenek nem?;Mer" a kozmunka nem munka? He? Te kreten. Es milyen rohadtul meglepo, hogy meg igy is finaszorizhato a rendszer, fenyevekkel jobban, mint anno, amikor a te kormanyaid lofszt sem csinaltak, csak lapatoltak ki a penzt partkasszakba, meg offshore cegekbe. Mogeje nezel..ja. Te minden mogott azt latod, hogy szemetorban mert csak. Beteg allat vagy.

Szoval ahogy mar irtam korabban, az rendben van, hogy esetleg nem birjato orbant, mert nem tetszik a fizimiskaja. De bmeg az, hogy keptelenek vagytok elismerni a valodi bizonyitott, es szemmel lathato teljesitmenyt, az egeszen elkepeszto. Csak hajtogatjatok a fszsagokat.

Egyebkent ja, kifejezeten utalom az ostoba embereket. Azt gondolom, hogy manapsag, amikor az osszes letezo infohoz hozza lehet jutni ket kattintassal, es minden leellenorizheto, egeszen konkretan hihetetlen, hogy ennyire hulyen maradnak nehanyan.

2016. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%

# 49/49 Időpont ma 18:39


Te nagyonokos! Nem baj, hogy benne vannak, és azt sem mondtam, hogy a közmunka program rossz (miért kell egybitesen gondolkodni?). Azt mondtam, hogy ezek miatt a két statisztika összehasonlíthatatlan. Almát a körtével hasonlítasz össze.

2016. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!