Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, titeket nem...

Fideszesek, titeket nem zavar, hogy a pártotok nem szűntette meg a testvéri kapcsolatot a Likuddal, Simon Peresz kijelentése és a kémrepülős botrány után?

Figyelt kérdés
Miért jó egy Izraeli párttal testvéri kapcsolatot tartani, egy olyan országéval amelyiket több európai ország háborús bűnösnek titulál? Ez jó fényt vet Magyarországra szerintetek?
2010. márc. 30. 13:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%

Jobbikosok, titeket nem zavar, hogy tele van pártotok kínosan ellentmondásos emberekkel, akiknek puszta léte is komolytalanná teszi a Jobbik szlogenjeit?


Nem vagyok fideszes egyébként.

2010. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
32%

14:08

"mellesleg az eu az nem egy ország nagyész."

jujj, megszólalt a zseni. Hol írtam, hogy az eu ország??? Kis sz*rházi. Ne forgasd ki a szavaimat, és ne magyarázz beléjük más jelentést, mint ami.

Nem azt írtam, hogy "EGYÜTT MŰKÖDIK". Már megint kiforgatod a szavaimat, vagy szövegértési nehézségeid vannak? Az EP-s jobboldali pártok jelentős részével együtt működik. Hiszen egy frakcióban vannak. A jobbikkal ellentétben, akinek semmi köze sincs az európai jobboldalhoz.

És akkor most beszéljünk, a jobbik kapcsolatairól??? Azokat inkább keleten kell keresni. Az a lényeg, hogy ne legyen demokrácia az adott országban, és a jobbik máris kapcsolatot épít vele...

2010. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

én viszont azt írtam, hogy együtt működik. és te erre kezdtél el fröcsögni, hogy minden jobboldalival, olvasgass vissza szerencsétlen!


akkor mégsem tudsz mit reagálni rá, ha nem együttműködésről beszélsz.

2010. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Jobbikosok, titeket nem zavar, hogy tele van pártotok kínosan ellentmondásos emberekkel, akiknek puszta léte is komolytalanná teszi a Jobbik szlogenjeit?"


Mondj legalább 20 olyan embert, akik puszta léte is komolytalanná teszi a Jobbikot! Ugye milyen nehéz?


A FidSZP-ből viszont 5 normális embert nem könnyű találni, hehe.xD

2010. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

És akkor most beszéljünk, a jobbik kapcsolatairól??? Azokat inkább keleten kell keresni. Az a lényeg, hogy ne legyen demokrácia az adott országban, és a jobbik máris kapcsolatot épít vele...



Van radikális szövetség is az Eu ban.

Persze ők nem a nagytőke hazaáruló kiszolgálói!

2010. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

73

Én hiteles vagyok, ezt mutatja az is, hogy a jobbik szimpatizánsai következetesen lepontoznak. Nézd meg a Forradalmi Gárdás kérdésem, kétszer is be van linkelve a videó. Várom a bocsánatkérést:)

2010. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

73

[link]


Tessék, itt a videó, de tagadd le, hogy létezik, az a tuti:) Mégegyszer: várom a bocsánatkérést :)

2010. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

nos, ha ettől jobban érzed magad, akkor megvallom, hogy erre rosszul emlékeztem, bár nem oszt nem szoroz, hisz azt sosem tagadtam, hogy iránból akar behívni megfigyelőket.


tehát, bocs.


de ettől még a többi véleményem nem változik, ettől még semmi sem lesz másabb, amiket írtam azokat fenntartom.

2010. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
mellesleg a lepontozás nem mérvadó. nem csaj a jobbikosok pontozzák a többieket.
2010. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

nekem nem rémlik a "forradalmi gárda", hanem a megfigyelők. ennyit a hiteles 30%-osról


Legalább ne hazudnál :)

2010. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!