Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen tüntetés lesz holnap?...

Sulek Péter kérdése:

Milyen tüntetés lesz holnap? Valaki írna részleteket. Valami baloldali tüntetés várható állítólag

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
A tüntetés nálunk az prolibuli, akiknek annyi eszük van mint egy birkának, hogy bééééé-getnek, azok jól elvannak, amúgy a tömeg 90% azt sem tudja mi ellen tüntet, ez felmérési adat ám.
2016. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Valami tanarok csinalnak valami tuntetest, mert olyan bajaik vannak, hogy osszeroskad a kozoktatas, meg fenn vannak akadva azon, hogy kretat is sajat penzbol kell venni, meg olyan semmi bajaik is vannak, hogy a klikk igyekszik mindenkit szembeforditani mindenkivel, ertekelhetetlen tankonyveket soznak rajuk, nehol a klikk elfelejti befizetni a futest olyan 3-4 honapig.


Szoval, ilyen apro semmisegek.


Amugy, te melyik orszagban elsz, hogy ezekrol a kb fel eve meno felhaborodosakrol semmit nem hallottal?

2016. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem is baloldali... a Fityesz szervezte saját maga ellen...
2016. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Mi értelme van mindenre, ami nem tetszik, azt mondani, hogy baloldali?

A taxisok Uber ellenes demonstrációja is baloldali volt?


Az, hogy tanárok nem elégedettek a rendszerrel, az nem oldalfüggő.

Nem a jobboldal ellen, hanem az oktatás idióta módon végrehajtott átalakítása miatt tüntetnek.

2016. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Persze baloldali. Meg libsi. Meg a Soros pénzeli, esetleg ha az kevés akkor a norvégok. Csak azért, hogy bántsák a magyarokat. Az elba--ott Gorbán bandának semmi köze hozzá. Mikor veszitek már ki a fületekböl a dugot? Meg teszitek zsebre a szemellenzöt?
2016. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Hülye az, aki elhiszi, amit a Fidesz mond, hogy ezt a tüntetést a baloldal szervezi!

Hazugság!

NEM KELL ELHINNI AZT, AMIT A FIDESZ MOND!!!

Csak azért mondja a Fidesz, hogy legyen már egy bűnbak, és nehogy már Orbán autoritárius diktatúrája ellen lázadjon, hanem Gyurcsány ellen!

2016. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
A tanárok fognak holnap tüntetni az Uber ellen!
2016. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

ÍGY VAN! NEM A BALOLDAL SZERVEZI!!!!

(csak megpróbál politikai hasznot húzni belőle :D)

2016. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

"ÍGY VAN! NEM A BALOLDAL SZERVEZI!!!!

(csak megpróbál politikai hasznot húzni belőle :D)"


Kurvä vicces vagy!

Mivel bizonyítod, hogy a baloldal uszította a tanárokat???

Magyarázd már meg nekem, hogy ezt hol hallottad?

2016. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Te normális vagy? Értelmezd már, amit írtam. Senki nem mondta, hogy a baloldal uszította őket. A tanárok egységesen kiálltak egymás mellet a baloldal pedig a háttérbe ugrál, hogy "Igen, igen! Ez így van." A baloldali médián pedig tolja az arcunkba, hogy "Énistámogatom, énistámogatom!!!". De ezen nem kell besértődni. A köztévé ugyan ezt csinálja a migráns-üggyel: "Én, csináltam, én csináltam. Látjátok? Én megmondtam."

2016. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!