Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migránspártiak hány szakértő...

A migránspártiak hány szakértőt véleményére alapozzák álláspontjukat?

Figyelt kérdés

Mert a migránsok ellenzői többnyire Nógrádira, Földi Lászlóra és Georg Spöttle véleményére alapoznak.


Nógrádi György köztük egy nemzetközileg is elismert szakember. De a másik kettő sem piskóta.


Arra lennék kíváncsi hogy a migránspártiak kinek a véleményére alapozzák az álláspontjukat?


2016. febr. 18. 12:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Amúgy fröcsögnek a liberálisok rendesen de valahogy kérdésre válaszolva neveket még valahogy nem olvastam!


Gondolom nem véletlenül...!

2016. febr. 18. 14:06
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
Ja, nemzetközileg elismerik hogy baromságokat beszél és csak az ilyen echotv szintű viccműsorokban veszik komolyan. Amúgy fröcsögjetek csak nyugodtan, hozzászoktam már hogy érvetek sosincs, csak dühtől fuldokolva őrjöngtök. A 12-es főleg, neki én meg elmeorvost kívánok, ez már nagyon beteges.
2016. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%

Még mindig várom a konkrétumot, hogy mit kéne alátámasztanom szakérői véleményekkel.


Nagyon sok a témában az egymás mellé beszélés. A kérdés a migránsokról szólt, ami elég tág fogalom, valaki rögtön arab bűnözőkkel jött, egy harmadik vélhetően a menekültekre gondolt... stb. Nógrádi pl. egy biztonságpolitikai szakértő, de ennek a tág témának bőven van demográfiai, jogi, gazdasági, humanitárius, kultúrális... stb. vetülete is, ami nem biztonságpolitikai kérdés.


Szóval jó lenne először tényleg egyértelműen meghatározni hogy mi legyen a vitatéma és akkor szívesen összeszedem pro és kontra a szakértői véleményeket.

2016. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A hazudozós főnökeikre, meg a saját debilségükre.

Ugye a sok diplonyos mérnök, orvos, egyéb! :D

2016. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%

"Amúgy fröcsögjetek csak nyugodtan, hozzászoktam már hogy érvetek sosincs, csak dühtől fuldokolva őrjöngtök. A 12-es főleg, neki én meg elmeorvost kívánok, ez már nagyon beteges."


Itten te fröcsögsz csak szánalom! :D

Egyre több helyen beintenek a pártfogoltjaitoknak. :)

2016. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%

"...komolyan. Amúgy fröcsögjetek csak nyugodtan..."


Vicces vagy. :)

A helyzet az, hogy európában mostmár többnyire jobboldali/szélsőjobboldali nézeteket támogatnak az emberek. Lehúzhatjátok a rolót. :)

2016. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

Segítek egy sablonnal, mert látom nem tudtok válaszolni. Ezt töltsétek ki légyszi és másoljátok be:


***


A tézisetek:


Forrás 1, amelyben valameyik szakértő ezt állítja adatokkal alátámasztva:

Forrás 2, amelyben valameyik szakértő ezt állítja adatokkal alátámasztva:

Forrás 3, amelyben valameyik szakértő ezt állítja adatokkal alátámasztva:


Ezzel szemben a "migránspártiak" dokumentált állítása:

2016. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Egyenlőre és még mindig nem hangzott el egy deka illetékes szakértő neve sem aki a nevét adta merkeli bevándorlás-politikához!
2016. febr. 18. 21:00
 19/19 anonim ***** válasza:
60%

Nincs ilyen forrás. Egyszerűen vallási, emberbaráti indokokra alapoznak és rendkívül naivak.

Amúgy ez olyan fura, mert a természetes túlélési ösztön ellen dolgozik. Ha valaki betolakodik a területemre, azt elzavarom, akár agresszíven is. Ez alapvető túlélési ösztön. S azért az ember is voltaképp egy emlősállat. A civilizációra meg egyéb h.ülyeségekre hivatkozva beengednék őket, közben a migránsok meg gondolkodás nélkül ellenünk fordulnak, amint tehetik. Mivel nekik még működnek az ösztöneik.

Önfenntartás és szaporodás. A saját génjeimé, nem pedig holmi idegeneké. Normális emberben ezek az ösztönök működnek, nem pedig az, hogy odaadom másnak, amiért én dolgoztam meg. Ha csinál is ilyet valaki, akkor azon normális indokból, hogy az az ember vagy genetikailag rokona, vagy viszonzást vár. Ebben az esetben ez egyik sem igaz.

2016. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!