Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnál hozzá, ha az...

Mit szólnál hozzá, ha az állam engedélyezné meleg párok számára az árva, roma gyerekek örökbefogadását?

Figyelt kérdés

Így az államnak kevesebb terhe lenne.

És a roma gyerekek beilleszkednének a társadalomba,jó egzisztenciájú meleg szülők által.


A gyermektelen heteró párok nagyrészt nem szeretnének roma gyereket örökbe fogadni,illetve olyanok is vannak,akik inkább választják a lombikos módszert.

Nagyon sok olyat hallottam,hogy roma gyereket nem fogadna örökbe.

A melegek viszont sokkal jobban tudnák értékelni,az ilyen megoldást is,hiszem nekik sokkal nehezebb a helyzetük az örökbefogadásnál.


2016. febr. 18. 15:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
13%
Gondolj bele tiszta fejjel. Inkább falnak mennék, mint hogy búzák fogdossanak minden nap. Undorító.
2016. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

De itt a lényeg pont az elfogadáson van.

Tehát nekem azzal sem lenne bajom,ha a gyerek heteró.


Mire kiderül a gyerek nemi érdeklődése,addigra már szinte nem is gyerek...


Persze én nem úgy tekintenék egy örökbefogadott gyerekre,hogy "18 éves kora után mehet amerre lát".

Élete végééig segíteném,támogatnám.

De minél fiatalabb gyereket fogadsz örökbe,annál inkább alakul ki a kötődés a gyerekben a szülőhöz.

2016. febr. 18. 21:21
 23/34 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy "fogdossanak"?


A heteroszexuális apuka a lány gyerekeit is fogdosni szokta?


Nem értem az összefüggést.


Ha a fogdosás alatt arra gondolsz,hogy a szülő megöleli a gyerekeit,az természetes.Szerintem.


Én örültem volna neki,ha anno engem a szüleim ilyen szeretettel szerettek volna.


Bár nincs rossz kapcsolatom a szüleimmel,de nem mondanám olyannak sem,mint amilyennek szerintem lennie kellene.


Én szeretném tudni,ha lenne gyerekem,hogy mi zajlik benne,a fejében,a lelkében.

Nem csak "adok neki enni oszt't jónapot"!


A meleg fiúnak azért örülnék jobban,mert tudom,hogy neki a legrosszabb felnőni.És sosem feszengene a szülei előtt.

2016. febr. 18. 21:25
 24/34 anonim ***** válasza:
18%
A melegség nem veleszületett dolog, hanem kialakul, és búza szülőknél szinte biztos hogy a gyerek búza lesz. Tudod mit, ha minden heteró egészséges pár, aki örökbe akar fogadni, már megkapta, és utána még maradt örökbeadható gyerek, na akkor érdemes újra felhozni a témát.
2016. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Tájékozódj,mielőtt butaságokat írsz.
2016. febr. 18. 22:08
 26/34 anonim ***** válasza:
17%
Tájékozott vagyok. Senki nem születik homónak, pedónak, rablónak, tolvajnak.
2016. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
56%

Homoszexuálisnak lenni se nem bűn, se nem betegség, se nem szokás, hanem egy adottság, amin nem lehet változtatni, ugyanúgy ahogy a heteroszexuális beállítottságon sem.


A homoszexuális párok örökbefogadott gyermeke nem lesz automatikusan homoszexuális, ahogyan a hetero szülők gyermeke sem lesz automatikusan hetero.


Az elképzelhető, hogy a rejtett homoszexualitás hamarabb kiderül egy elfogadóbb, pláne homoszexuális környezetben, mint egy homofób közösségben. De ez nem hátrány, hanem éppen előny, mert sok boldogtalan kapcsolatot előzhet meg.

2016. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
19%
Igazából bűn, de mindegy
2016. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
A helyedben erősen elgondolkoznék,hogy mi van az utálat mögött.
2016. febr. 18. 23:45
 30/34 anonim ***** válasza:
21%
Undor?
2016. febr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!