Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnál hozzá, ha az...

Mit szólnál hozzá, ha az állam engedélyezné meleg párok számára az árva, roma gyerekek örökbefogadását?

Figyelt kérdés

Így az államnak kevesebb terhe lenne.

És a roma gyerekek beilleszkednének a társadalomba,jó egzisztenciájú meleg szülők által.


A gyermektelen heteró párok nagyrészt nem szeretnének roma gyereket örökbe fogadni,illetve olyanok is vannak,akik inkább választják a lombikos módszert.

Nagyon sok olyat hallottam,hogy roma gyereket nem fogadna örökbe.

A melegek viszont sokkal jobban tudnák értékelni,az ilyen megoldást is,hiszem nekik sokkal nehezebb a helyzetük az örökbefogadásnál.


2016. febr. 18. 15:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Támogatnám.
2016. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Te is tudod hogy ilyen törvényt nem lehet hozni...
2016. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Én,ha valaha odáig jutnék,biztos roma gyereket fogadnék örökbe.Olyat,aki senkinek nem kell.
2016. febr. 18. 15:25
 4/34 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ilyet törvénybe foglalni nem lehet hogy melegek roma gyerekeket fogahatnak örökbe.


Amugy szerintem jó ötlet csak az a baj a melegek is kidobalnak a romakat:(

2016. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a melegek sem roma gyereket szeretnének elsősorban.
2016. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
37%
Viszont ha el tudják látni támogatom
2016. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

A homofób válaszolónak annyit mondanék,hogy ezeket a gyereket eldobták a szüleik,vagy alkalmatlanok a nevelésükre.


Az,hogy valaki a saját neméhez vonzódik nem egyenlő azzal,hogy kiegyensúlyozatlan személyiség.

Lehet te belebetegednél ebbe,de sokan feltudják dolgozni,hogy ők melegek,és nem egész életükben ezek rágódnak.


Ráadásul ez a "csak tökéletes ember fogadjon örökbe" gondolkodással sem értek egyet.

Rengetegen nevelnek gyereket,akikre egy macskát sem bíznék.

Szóval nem kellene ilyen módon kategorizálni.

2016. febr. 18. 15:37
 8/34 A kérdező kommentje:

"Szerintem a melegek sem roma gyereket szeretnének elsősorban."


Akinek nem lehet gyereke ilyen-olyan módon az "ne válogasson".

Hogyan várja el egy olyan meleg,hogy örökbe fogadhasson,ha ő maga is fenntartásokkal kezeli a dolgot?


Senki sem születik rossznak.Nincs kezelhetetlen gyerek,csak rossz szülő,én ezt vallom.

2016. febr. 18. 15:39
 9/34 A kérdező kommentje:

"Pontosan én is ezt mondtam. Melegekre még egy macskát se."


Elég sok lehet benned a feszültség,a düh az utálat.

Nem hinném,hogy egy ilyen ember,mint te alkalmasabb lenne a gyereknevelésre.

2016. febr. 18. 15:42
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
Tök igazad van amúgy a melegek fogadhassanak örökbe romákat. Mármint lehet sőt elég valószínű hogy jobb helyen lenne náluk mint a putriban mert azok csak lopni tanítanák meg szitkozódni
2016. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!