Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tüntetnek a pedagógusok?...

Miért tüntetnek a pedagógusok? És mi ez a kockás inges lázadás?

Figyelt kérdés
Miért kockás inggel lázadnak?
2016. febr. 19. 23:03
1 2 3
 1/27 Sulek Péter ***** válasza:
84%
a jobb oktatást segítő dolgokért, pl oktatási eszközök, nyomtatópapír kréta :) átlátthatóbb rendszer legyen az oktatásban, átlátható bérezés, egyszóval egyszerűbb logikusabb és könnyebb legyen az oktatás, most zűrzavaros állapotok vannak átláthatatlan az egész, ezen akarnak javítani :) vagy javításra bírni a kormányt
2016. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Sulek Péter ***** válasza:
21%
1.ső voltam a kockás inget nem tudom, talán sok a tömeg ilyenben jelent meg a Kossuth téren nem tudom tényleg nem
2016. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert Klinghammer pártkádernek volt egy olyan kijelentése, hogy nem a kockás inges, szakállas emberek mutatnak erkölcsi példát a felnövekvő generációnak -pontosan nem emlékszem, ez volt a lényeg. Megalázta ezzel a kijelentéssel a tanárok nagy részét.
2016. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%

21 pontban összefoglalta a Herman Ottó, 12 pontban A Teleki Blanka, hogy miért tüntetnek. Ők egyébként, azt elitgimik a központosítás fő vesztesei, mert eddig bőségesen számíthattak az önkormányzat forrásaira.


Klinghammer István ezt nyilatkozta :


“Olyan pedagógusokra van szükség, akik okosak, erkölcsösek, és ezeket az értékeket adják át a diákoknak. Ezért vagyok pipa, ha a tévében nézem, hogy borotválatlan, kócos, kockás inges tanári kar grasszál. Tudniillik egy tanár a megjelenésével is példát mutat a gyerekeknek.”


Ezzel úgy néz ki nem érettek egyet, és aki úgy érzi szolidáris akar lenni a kócos borotválatlan kockás inges tanárokkal az kockás inget visel.

Vagy lehet azzal nemértettek egyet, hogy egy tanár a külsejével példát mutat. (Bár valószínűsítem ez csak egy "független-ellenzéki" heccparádé.)

2016. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

"a jobb oktatást segítő dolgokért, pl oktatási eszközök, nyomtatópapír kréta "


Ezek alapdolgok.Nem ezektől lesz jobb az oktatás:D

De szánalmas az az ország,ahol még ezek sem biztosítottak:D

Kréta?

21.században,filces táblák kellenének már minimum mindenhová.

A krétapor baromi káros az egészségre.

2016. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

ichsprachenochnicht, eddig két dolgot tanultam meg veled kapcsolatban: nem érdemes veled vitatkozni, mert úgyis csak mondod a magadét minden józan belátás nélkül, és hogy nagyon durván képtelen vagy a sorok között olvasni, azaz megérteni egy mondat vagy szöveg mögöttes tartalmait. Gyakran még a sajátodéit is. Úgyhogy most segítek kicsit.

Klinghammer bácsi beszólása azért verte ki a biztit, mert szembe állította az okos és erkölcsös pedagógusokat (feltehetően, akik nem tüntetnek), a tévében grasszáló kócos, borotválatlan és kockásinges (azaz tüntető) pedagógussal, aki e szembeállítás szerint nemcsak igénytelen, de buta és erkölcstelen is.

2016. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
2%

" a tévében grasszáló kócos, borotválatlan és kockásinges (azaz tüntető)"


ezt nem én mondtam

2016. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
11%

Egyébként lényegi oktatási gondot, amit egyébként a kerekasztal (ami nem legitim :D) ne hozott volna rendbe idesorolva a KLIK-et, és az igazgatók hatáskörét és nem a fizetések témaköre olyanért nem tüntetnek. Tehát nyugodtan szembeállíthatók legalábbis az okossal, bár elég aljasnak gondolom a továbbiakban a gyerekeket védőpajzsként maguk előtt tartva.


Megfogalmaztam egyébként én is egy pár kritikát az oktatással kapcsolatban, és leginkább harmadikutasan ha ennyire ismersz ezt biztosan tudod is.

2016. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
17%

Baloldal által gerjesztett műbalhé.

Semmi több.

2016. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Andizsuzsi ***** válasza:

"mit egyébként a kerekasztal (ami nem legitim :D) ne hozott volna rendbe"


Mit hozott rendbe a kerekasztal?

2016. febr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!