Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok! Milyen...

Kedves jobbikosok! Milyen anyagi helyzetben vagytok? Jó vagy rossz munkátok van, jól kerestek?

Figyelt kérdés

Az a tévhit, hogy minden jobbikos lecsúszott elkeseredett szerencsétlen ember. legyetek őszinték, nem kell hazudni, mindenki mondja az igazat.


Én nem élek szarul jól keresek, de a jobbikkal szimpatizálok.


2010. ápr. 1. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kell nélkülöznöm, mindenem megvan. Átlagosan élek, nem vagyok szegény, se gazdag. Én is a jobbikkal szimpatizálok. És sajnálom a szegény embereket, akiken remélem segíteni fog a politikájuk.
2010. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Se szegény, sem gazdag nem vagyok. Átlagos.
2010. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amúgy aki nagyon szegény annak nem hiszem, hogy van internetje.
2010. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Apám TSZ vezető volt, már korábban meghalt, csak anyám dolgozik ő tart el engem mert amíg egyetemre járok. (ösztöndíjam nincs)
2010. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Átlagos, és szeretem a munkám, közben tanulok, így remélem lesz mégjobb is. És persze "jobbikos" vagyok:D
2010. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most épp nem dolgozom.

120e ajánlottak mint felsőfokú műszakinak, de az annyira megalázó hogy nem fogadtam el. Nincs más választásom májusba irány London vagy Hamburg. Van lehetőségem több is, csak már teli van a bakancsom azzal hogy nem vagyok itthon.

Bár 10éve még kocsikáztam mindenhová, ami sokba is volt meg kemény az utazás. Ma egyszerűbb hála a fapadosoknak, 25e London oda-vissza és 5 ó mindenestől.

Elgondolkodtató, hogy az ország vezetői mindig a versenyképességre hivatkoznak, csak épp a jövedelmek nem azok. És mivel ennyire egyszerű az utazás és a munkavállalás külföldön, illetve egyre többen beszélnek a képzettebbek közül nyelveket! Nem is tudom mi lesz itt néhány éven belül.

2010. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jelzáloghitel van a házon,amit alig tudunk kinyögni, ez eléggé szegény?
2010. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Minimálbért keresek,gyárban dolgozok.Felénk sajna csak ez van.
2010. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jól keresek, idegenforgalom.
2010. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elvesztettem az állásom,és a TESCOBAN dolgozok azóta.:S


Bevallom,én csak ezért szavazok a Jobbikra,ahogy sok ismerősöm is.

2010. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!