Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják egymást ( miért...

Miért utálják egymást ( miért olyan ellenségesek egymással ) most az olyan országok, mint Mo és Románia?

Figyelt kérdés

Egy olyan dolog miatt utálják egymást az emberek, ami nem most, hanem 100 éve volt ( na meg az előtte lévő még 100 év ). Nem mi követtük el. Még csak nem is a szüleink. Nem a nagyszüleink. De még csak nem is az dédszüleink. Az ükNAGYszüleink tették. És az ő elődeik. Mégis úgy utálják egymást az emberek, mintha tegnap történt volna.

Nem azt mondom, hogy felejtsük el, sőt emlékezni kell rá, harcolni kell és tenni kell ellene. De utálni valakit, csak mert ő más nemzetiségű? Mert a felmenői elárulták a mi felmenőinket?

Hülyeségnek tartom.


2016. márc. 8. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Basszus, ha egy másik országba menekülsz, akkor neked kell alkalmazkodni és megtanulni az adott nemzet nyelvét, nem? A románok 1700 körül miért nem alkalmazkodtak? Na ezért útálja őket a magyarság 90%a!
2016. márc. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is hülyeségnek tartom, hogy 100 év után is képesek utálni egymást az emberek. Magyar vagyok és sosem utáltam a románokat. Találkoztam olyanokkal, akik nagyon rendesek voltak! Ugyanez a helyzet a szlovákokkal is.
2016. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Én is hülyeségnek tartom, hogy 100 év után is képesek utálni egymást az emberek."


Mert ők ezt már kvázi az anyatejjel magukba szívják.

Az iskolában végig azt a hamisított történelmet tanítják nekik, hogy a magyarok a patás ördögök.

Ebben a tudatban nőnek fel, ezt verik a fejükbe és ezt kérik rajtuk számon kisgyerek koruktól.

2016. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

– Ha valaki nem használhatja az anyanyelvét, mert a többségbe került nemzet minden lehetséges módon, jogi és jogtalan eszközökkel korlátozza…


– Ha valakit gyermekkora óta inzultusok érnek a származása, a nyelve miatt…


– Ha valakire mindenhonnan – az iskolától a múzeumokig, az utcai emléktábláktól a sajtóig – ömlik az ellenséges szellemiségű történelemhamisítás…


– Ha valaki ellen nap mint nap uszítanak a politikusok, mert szélsőséges, soviniszta szöveg nélkül nem lehet választást nyerni…


– Ha valaki olyan utca, tér, iskola, reptér, szobor mellett megy el, amely a felmenőit és sok ezer honfitársát válogatott kegyetlenséggel lemészároló „nemzeti hősnek” állít emléket…


…az feltehetően nem fogja szeretni a földjére betolakodó új urakat.

2016. szept. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!