Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretitek a Fideszt?

Miért szeretitek a Fideszt?

Figyelt kérdés
Kik azok akik szeretik a Fideszt? És miért? Én dolgozok rendesen, elég jól keresek mégsem vagyok oda a Fideszért, mert kereshetnék többet is, ha nem húznának le adóval. Mi jót tett Orbán (a menekültek kivételével, mert az nekem is tetszik ahogy gondolkozik) nem áttérítést kérek, hanem érveket! ui nem szimpatizálok egyik párttal sem!
2016. márc. 10. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Messze áll tőlem a politika, de azt már észrevettem, hogy mindig mindenki az aktuális pártot szidja. Tökmindegy ki vezeti az országot, a nép úgyis mindig elégedetlen.
2016. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

Nem szeretem! De:


Nem emelte meg az államadósságot.

Képviseli a nemzeti kultúra érdekeit.

Nem akar migránsokat betelepíteni.

Nem elsősorban a külföldi pénztőke érdekeit képviseli.


Mutass a baloldalon egy ilyen pártot és arra fogok szavazni! Esküszöm!

(Minthogy a baloldal mindezt nem zárja ki.)

2016. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2%
A fidesz hejretette az országot
2016. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én független vagyok. Utálom az összes pártot Orbántól kezdve Gyurcsány, Vona mindegyik egy szar hazug ember. De látom, hogy sokan oda vannak a Fideszért ez érdekelne. Kedves 4ik válaszoló, mégis hogyan tette helyre az országot(?)
2016. márc. 10. 13:18
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

# 3/4 Időpont ma 13:11


"Nem emelte meg az államadósságot."


[link]


"Képviseli a nemzeti kultúra érdekeit."

Miben is?


"Nem akar migránsokat betelepíteni. "

Csak azt az eddig kb. 500-at, akik megvették tőlük, különböző offshore cégeken keresztül, a letelepedési kötvényt.


"Nem elsősorban a külföldi pénztőke érdekeit képviseli."

Igaz. Helyette a saját pénzügyi érdekeit, a Mészáros Lőrincét, A Garancsiét, A Vajnáét...

Azért érdekes módon nem egy külföldi céggel kötött "stratégia megállapodást", érdekes módon volt az a külföldi pénz, amiért a Puskás -stadionból Groupama Aréna lett...

2016. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Orbán oly nagyon szekszi hogy az valami hihetetlen...

Amikor szeretkezek a feleségemmel csakis úgy tudok elélvezni, ha közben megy a parlamenti közvetítés, ahol Orbán beszél arról, hogy működnek a magyar reformok és Magyarország jobban teljesít. Borús, esős délutánokon, amikor az öngyilkosság gondolata kerülget mindig előveszem a 2014-ben kapott Fidesz szórólapot, amin Orbán mosolyog s ezt a szívemhez szorítva mindig visszatér az életkedvem. Külön jelzálogot vettem fel a házamra és a pénzt arra fogom elkölteni, hogy amikor meghalok, a hamvaimat valahogy csempésszék bele Orbán kávéjába, hogy benne lehessek egy rövid ideig a legnagyobb, legbölcsebb és legjószívűbb magyar politikus és honatya testében.

2016. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

#6


A külső államadósság lecsökkent a belső megnőtt de kb. ugyanannyi volt akkoriban; azóta meg már csökkent. (nehogy már pár %on kezdj el vitatkozni!)


A DKval már 100%on tartanánk ha nem ott ahol a görögök.

2016. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

én fideszes vagyok már gyeremekkorom óta. azért szeretem a Fideszt, mert a Fidesz egy igaz magyar hazafi párt.

a maffiabalolalon található hazaárulókra nincs szükség, le kellene végleg söpörni őket, mert nagyon sokat ártanak az ország és nemzet ügyeinek!

2016. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

"Nem elsősorban a külföldi pénztőke érdekeit képviseli."


Való igaz, a Fidesz ennél rosszabb, mert ők konkrétan más országoknak adósítank el bennünket pl. Oroszországnak közel négyezer milliárd forinttal! De mesélhetnénk a Kínának kitalicskázott magyar államkötvényekről is, amiket horrbilisen magas kamatra adtunk még néhány éve.

2016. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

"A külső államadósság lecsökkent a belső megnőtt de kb. ugyanannyi volt akkoriban; azóta meg már csökkent. (nehogy már pár %on kezdj el vitatkozni!) "


[link]


Mindezt úgy, hogy elraboltak 3000 milliárdnyi magánnyudíj-pénzt, amit elvben adósságcsökkentésre fordítottak!


"A DKval már 100%on tartanánk ha nem ott ahol a görögök."

Komoly érv! "Az lett volna, ha..."

Azt azonban kiválóan illusztrálja, milyen gondolkodás(?) kell ahhoz, hogy valakinek a fejében még mára sem tisztuljon a narancs-köd.

2016. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!