Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek, ti miért szeretite...

Fideszesek, ti miért szeretitek a fideszt meg a politikáját?

Figyelt kérdés
Baromira érdekel. Egy pártfüggetlen

2014. nov. 19. 19:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
28%

mert nem az USA bábkormánya

mert a gazdaságot kicsit rendbe tették, bárki bármit mond

mert a kisebbik rossz. és ezt az érvet csak akkor támadhatod ha LMP-s vagy, vagy egy új pártot alapítottál amiről mi még nem tudunk.

2014. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Minden egyre drágább, a fizetések nem emelkednek, a választási ígéretüket (bankok elszámoltatása a tisztességtelen devizahitelekért) nem tartották be, csak azon jár az eszük hogy mit adóztathatnak meg... még sorolhatnám.

"a gazdaságot kicsit rendbe tették" - ez alatt mit értesz?

2014. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Van ma Magyarországon gazdaság?
2014. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
23%
Mert kedvező az adózás, ami megmarad, abból el tudunk menni Thaiföldre meg Hawai-ra nyaralni és telelni 2-2 hónapot évente. Pontosan tudjuk, hogy kinek, mennyit kell adni azért, hogy meglegyen az, amit akarunk.
2014. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Mert kapunk tőlük állami megrendeléseket. A szomszédom meg egy trafikot kapott.
2014. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%

Két fajta fideszes van.


1.Akit lefizettek,ők a csókosok.

2.Akik annyira buták,hogy azt sem tudják mire szavaztak,és őket is lehúzzák.

2014. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

"Mert kapunk tőlük állami megrendeléseket."

arra kíváncsi lennék, hogy te hol dolgozol :)

2014. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha valakit nagyon érdekel hogy hány százalékban ad hasznos válaszokat akkor érdemes szidni a fidesz-t :D
2014. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%

"Minden egyre drágább," példák? épp hogy ugyanannyi minden. mivel nincs infláció. a külföldi termékeken az áfát meg a vámot meg már nem most emelték meg hanem régebben, tehát az utóbbi pár évre ez nem jellemző, hogy bárminek nőtt volna az ára jelentősen.


"a fizetések nem emelkednek", ez mondjuk igaz.


"a választási ígéretüket (bankok elszámoltatása a tisztességtelen devizahitelekért) nem tartották be, "

sajnos betartották, a mi (adófizetők) pénzünkből (is), egy csomó nyugati tőkést magunkra haragítva, csak azért hogy a sok buta ember helyett elvigye a balhét, amit a saját hülyeségüknek köszönhetnek.


"csak azon jár az eszük hogy mit adóztathatnak meg..."

hát igen. az internetadó tényleg gáz volt. bár végülis nem lesz, szóval legalább van némi visszacsatolás.


"a gazdaságot kicsit rendbe tették" - ez alatt mit értesz?


most erre rengeteg dolgot lehetne írni, lényeg h nemcsak az Európai Bizottság ismerte el, hanem több amerikai hitelminősítő is feljebbsorolta az országot, onnan ahova Gyurcsányék alázatos munkával küzdötték (bóvli). Ez a köztudottan magyar-ellenes amerikai politikai közhangulat ismeretében különösen jó jel, persze azért főleg azt jelzi, hogy az üzleti világban már csak a számok számítanak, nem az ideológiák.

2014. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk a devizahitelesek megmentésével én sem értek egyet. Anno, akik felvették, hoztak egy felelőtlen döntést, a kockázatokkal számolniuk kellett, ezt nem hallgatta el senki előlük....Csak nyerni akartak az ügyön,,,,hogy deviza alapú hitelt választottak...volt lehetőség kiszámítható Ft hitelre is. Ezt onnét tudom, mert én azt vettem fel és már ki is fizettem.De tisztában voltam az esetleges kockázatokkal is. Majd máskor én is veszek fel hitelt és ha valami nem úgy jön ki, akkor közlöm mindenkivel, hogy erre nem számítottam, ezért nem fizetem,,vagy elkezdem majd szidni a bakokat, hogy mocskos bankok, meg rohadt kormány, aki nem fizeti ki helyettem a hitelt vagy engedi el egy részét...A devizahitelesek ennek is örüljenek, ők azt várták konkrétan, hogy az árfolyam növekedésébőlb adódó plusz hitelrészt a kormány fizesse meg helyettük és a bankszektor.
2014. nov. 19. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!