Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért szeretitek...

Fideszesek! Miért szeretitek a fideszt, és mi a véleményetek a fidesz azon döntéseiről, amiket sokan kritizálnak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem szeretem a fideszt. Mivel egy párt, nem ember, így érzelmeim sincsenek (mármint szeretés - gyűlölet). Választás előtt megvizsgáltam a felhozatalt, és a számomra legkevésbé ócskára szavaztam. Ez volt a fidesz :)


Attól, hogy sokan kritizálják, egy részükkel egyetértettem, más részük semleges, egyéb részüknél egyet értettem a kritikákkal.

2011. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Utálom a Fideszt! Viszont a Jobbikot és az MSZP-t még náluk is jobban. Ezért léptem be a Fideszbe.
2011. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
A Fidesz a legkisebb rossznak tűnt a választások idején. De még mindig azt mondom, hogy jobb, mint az MSZP.
2011. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy sokan a ,,legkisebb rossz" elv miatt támogatják a fideszt, de megkérdezném. Biztos hogy a fidesz a legkisebb rossz? Nézzük a ,,lajstromot":

MSZP: adóssághalmozás, korrupció, hozzá nemértés

Jobbik: rasszizmus, valószínűsíthető hozzá nemértés

LMP: esetleges hozzá nemértés

Fidesz-KDNP: előnytelen gazdaságpolitika, a gazdagoknak kedvezés, burkolt diktatúra, elavult törvények bevezetése, az adósság növekedése annak ellenére hogy csökkentik, alkotmány ellenes törvények


(ez lehet hogy elfogultnak tűnik, de ha alaposan utánanézünk, látszik h nem az)

2011. dec. 21. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, te nagyon beszopod a kommerz média cumit.

gazdagoknak kedvezés? ezt csak a szocik meg libsik hintették el,hogy a fidesz ellen fordítsák az embereket.

alkotmányellenes törvények? baromság.

2011. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szeretem, amikor valaki azzal válaszol, hogy "a hazug liberális média hintette el", közben meg sokféle ideológiájú és tanulmányokkal rendelkező emberek, valamint eltérő nézetű médiumok véleménye is ugyanaz. Ilyen hatalmas lenne a "liberális média" nyomása?


Szerintem nem, csak sokan nem veszik észre, hogy a Fidesz kiépítette a burkolt diktatúrát, s ők meg az ő szemellenzős pártkatonáik lettek.

2011. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"gazdagoknak kedvezés? "


Mert szerinted nem így van? Hol élsz Te?

2011. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
AZ a gáz, hogy ez már régen nem "burkolt" diktatúra ami itt van.
2011. dec. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!